Jaké celebrity hrají PC hry?

hollywood

Zajímá Vás, které celebrity hrají PC hry a jaké konkrétně milují? Pojďme se na to podívat.

Jack Black

Jack Black hrál ve své vlastní hře, Brütal Legend, takže si myslím, že je to významně nahoře na jeho seznamu oblíbených. Ale je bizarní, že Five Nights at Freddy’s miluje natolik, že zná stejnojmennou píseň The Living Tombstone. Black založil kanál YouTube s názvem JablinskiGames, nabízející video důkaz, že vlastní herní křeslo.

Snoop Dogg

Snoop Dogg je další známá celebrita, která veřejně oceňuje hry. O rapperovi je známo, že hraje naživo Call of Duty Warzone, i když není zrovna nejzkušenějším streamerem. Jednou nechal proud běžet sedm hodin poté, co vzteky skončil, což poskytlo docela vtipný okamžik, kdy se vrátil k počítači, aby zastavil stream. Týden také šel živě bez zvuku a nikdo z jeho fanoušků mu to nedokázal ani přes veškerou snahu říct. Zní to skoro jako performance.

Snoop miluje trochu CoD a trochu Maddena, podle toho, co hraje živě na svém kanálu DoodyDog20.

Mila Kunis

Mila Kunis byla v jednu chvíli fanatikem World of Warcraft – tak špatným, že hru zřejmě musela vyřadit ze svého života. Herečka krátce mluví o své lásce ke hře ve své epizodě Hot Ones z roku 2021 na YouTube, kde říká, že věděla, že její zvyk se vymyká kontrole, když se její agent musel přihlásit do hry, aby s ní mohl mluvit. A její postava měla růžové vlasy a copánky, což je roztomilé.

David Harbour

Na téma World of Warcraft hvězda Stranger Things říká, že mu hra zničila život . V rozhovoru řekl, že v roce 2005 hrál mimo hru „sračku“. Harbour zřejmě hrál nočního elfího válečníka jménem Norad, který byl druhým tankem jeho cechu. Herec říká, že na rok byl závislý na WoW do té míry, že „se zbláznil“.

Harbour také miloval hraní The Sims a to ho náhodou dostalo z fáze Warcraftu. Harbbour sledoval, jak se jeden z jeho simíků příliš soustředil na videohry a ne na život kolem něj, a přehodnotil svůj život. Bez The Sims by mě zajímalo, kde by teď herec byl.

Zdroj: www.pcgamer.com

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*