Znáte online hru Bubble shooter?

shooter

Každý z nás má někdy chvíli, kdy si chce odpočinout a zahrát si nějakou zábavnou nebo vědomostní hru. Pokud jste jako jedni z mála ještě nepoznali hru Bubble Shooter, rádi vám ji dnes představíme. Tato logická a dovedností hra je velmi jednoduchá, přesto se vám jen tak neohraje a možná se na ni dokonce stanete závislí.

Cíl hry

Princip hry je velmi jednoduchý, snažíte se spojit kuličky se stejným zabarvením do větších skupin. Kuličky střílíte zespoda nahoru a musíte tak správně zamířit. Pokud se vám podaří spojit tři a více kuliček, celé spojení poté zmizí a vám se za to přičtou body. Cílem hry je pak zbavovat se postupně všech kuliček, jak vám přichází a postupovat tak do dalších kol. S každým kolem náročnost stoupá a kuličky od shora dolů přibývají. Musíte tak být přesní, ale zároveň rychlí, aby se vám nenaplnilo celé plátno obrazovky. Pokud se tak stane, hra pro vás končí a musíte začít od začátku.

Hru můžete hrát jak na počítači, tak na svém mobilním telefonu. Na počítači budete mít díky myši přesnější mušku, naopak na mobilním telefonu budete zase pohotovější. Hra je ideální pro zkrácení doby při čekání například u doktora, nebo když jedete zrovna ve vlaku.

Další varianty hry

Hra Bubble Shooter je celosvětově velmi známá a oblíbená, proto byly zpracovány různé varianty hry s nejrůznějšími motivy. Můžete se setkat například s variantou se zlomyslným profesorem, který bude kuličky střílet ze svého elixíru ve své laboratoři nebo se ocitnete v africkém džungli a budete se snažit sestřelit starodávné africké masky. Hra nabízí opravdu mnoho variant a motivů, ze kterých si můžete vybrat, takže se jistě nebudete nudit.

Závěrečné hodnocení

Hra je velice chytlavá a určitě si ji zamilujete. Pokud ne zrovna dnes, tak určitě v budoucnu. Je určena pro jednoho hráče, ale pokud rádi soutěžíte, můžete hru doporučit i dalším lidem ve svém okolí a soupeřit tak o to, kdo bude mít nejlepší skóre. Zvolte však správně svoji strategii, abyste se stále zlepšovali a neustrnuli tak na jednom bodě.

Hru je pak možné hrát na všech typech zařízení, včetně herních notebooků. Skvělou volbou pro hráče jsou pak repasované herní notebooky, kde není nutnost investovat velké množství peněz do nového zařízení.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*