Tento člověk není na Messengeru dostupný – co hláška znamená a jaké je řešení

messenger

Chatovali jste s někým na Facebook Messengeru, ale z ničeho nic se vám objevila v konverzaci zpráva „Tento člověk není na Messengeru dostupný“? V následujícím článku vám vysvětlíme důvody jejího zobrazení a jakým způsobem můžete nastalý problém vyřešit.

 

Co hláška „Tento člověk není na Messengeru dostupný“ znamená?

Uživatel si vás zablokoval

Nejčastější variantou, která způsobuje zobrazení zmíněné hlášky je zablokovaní ze strany uživatele, u kterého se vám tato hláška zobrazuje. Pokud vás někdo přesune mezi své blokované kontakty, jednoduše vám bude znemožněna možnost s ním dále komunikovat tímto způsobem.

Uživatel je dočasně nedostupný

Druhou variantou nemožnosti další komunikace skrze Messenger může být dočasná nedostupnost adresáta vaší zprávy. Stává se to zejména v případech, kdy je na základě podezřelé aktivity daný účet zabanován nebo dočasně deaktivován.

Uživatel si odstranil účet

Hláška „Tento člověk není na Messengeru dostupný“ se vám bude zobrazovat i v případě, že si adresát vašich zpráv účet na Messengeru odstranil. Z logických důvodů s ním pak nemůžete navázat další kontakt.

Mohlo by vás také zajímat: Jak vytvořit anketu na Messengeru – je tato funkce dostupná?

Řešení problému

Ačkoliv daná situace nemá příliš mnoho řešení připravili jsme pro vás dva tipy, které vám mohou problémy pomoci odstranit.

Opakovaná zkouška

První reakcí z vaší strany by mělo být vyčkání a opakovaná zkouška kontaktu. Je možné, že daný uživatel je nedostupný pouze z důvodu dočasného omezení a možnost zpráv se po určité době opět objeví.

Kontakt na jiné platformě

Pokud čekáte již příliš dlouho, zkuste danou osobu kontaktovat skrze jinou sociální síť nebo platformu. Získáte tak jistotu, že vaše zpráva bude doručena.

Zdroj: Growfollowing.com

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*