Online hry pro dva na dálku

child

Chtěli byste si zahrát online hry pro dva na dálku, ale nevíte jaké tituly jsou podle aktuálních hodnocení nejlepší volbou? Připravili jsme pro vás článek se specifikacemi a výběrem těch nejlepších, které si můžete zahrát.

Online hry pro větší počty hráčů

Světu online her samozřejmě kralují nejnovější tituly z dílny velkých studií, které ve velkém množství případů umožňují hraní v multiplayer módu. V něm si často můžete vytvořit svoje servery s heslem a poslat kamarádovi pozvánku k připojení, čímž docílíte toho, že hra zůstane na daném serveru přístupná pouze vám dvěma. Zahrát si tak můžete takové klasiky jako například Counter Strike nebo Diablo.

Online hry pro dva na dálku – výběr nejlepších

Pokud jste narazili na tento článek, předpokládáme však, že spíše než klasické herní tituly hledáte prohlížečové hry z kategorie tak zvaných oddechovek, které byste si rádi zahráli v online režimu proti svým kamarádům na vzdálených místech. V následujících řádcích vám proto představíme náš výběr třech nejlepších online her pro dva na dálku, které si můžete v současnosti zahrát.

8 Ball Billiards Classic

Klasická kulečníková hra s velmi jednoduchým ovládáním určeným primárně pro myš. Překvapivě snadno je však možné ji ovládat i za pomocí touchpadu. Cílem není nic jiného než uklidit všechny vaše koule do dír dříve, než to zvládne váš soupeř. Jednoduchá zábava, která ale dokáže bavit dlouhé hodiny.

Team Sonic Racing

Závodní hra ve výběru nejlepších online her na dálku pro dva nesmí chybět. Nestárnoucí evergreen Sonic Racing vás dokáže zabavit stejně jako předcházející verze slavné hry. Namísto běhání a skákání na nepřátele bojujete se svými přáteli v závodní hře typu Mario Kart s využitím různých zbraní, raket a dalších prostředků.

Words with Friends 2

A nakonec vám doporučíme hru, která kromě zábavy přinese i procvičení vašich mozkových závitů a umožní vám rozvoj vaší slovní zásoby. Opět velmi jednoduchá koncepce, která hráčům nabízí písmena, ze kterých se v časovém limitu snaží poskládat co možná nejvíce slov. Vítězí samozřejmě ten hráč, který daná písmena využije nejvíce.

Zdroje: makeuseof.com, online-tech-tips.com

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*