Facebook Messenger tipy, triky a tajemství, které neznáte

messenger

Když nám Facebook poprvé vnukl svou chatovací aplikaci, Messenger byl jen o málo víc než neohrabané odvádění pozornosti od jiných rozptýlení. Jako psí memy. A problematické příspěvky vaší babičky na zdi.

Posuň se o pár let dopředu a, chlapče, věci se změnily: teď nemůžeš vydržet ani den, aniž bys neklepal na tu malou modrou ikonu, neházel nálepky na své známé a nedoručoval četě na skupinovém chatu ty nejšpičkovější. Jistě, všechny děti mohou být na TikToku, ale pro určité mileniály a jejich trapné rodiče je to stále všechno o FB.

1) Jak používat Messenger bez účtu na Facebooku

Někteří lidé se raději vyhýbají registraci plného účtu na Facebooku, ale to neznamená, že musí přijít o zábavu v Messengeru.

Na přihlašovací obrazovce jednoduše stiskněte tlačítko, abyste řekli, že nemáte účet, a budete se moci zaregistrovat pouze pomocí svého telefonního čísla. Pokud jste toto přidružili k účtu předtím, než se to pokusí přimět vás, abyste se přihlásili pomocí tohoto účtu – ale pokud se snažíte na Facey-B jít do studeného krocana na podporu hnutí #deletefacebook, stále můžete vytvořit nové přihlášení pouze k chatu pomocí tohoto čísla.

Jakmile budete online, stále si budete moci vybrat obrázek a začít chatovat s lidmi, které znáte, z nichž mnohé lze snadno najít v knihovně kontaktů v telefonu.

2) Získejte přístup k Messengeru odkudkoli pomocí webové verze

Daleko od svého telefonu nebo se snažíte zůstat pod radarem? Nebojte se: Facebook má plnou, samostatnou webovou službu Messenger.

Přejděte na web, přihlaste se a – ahoj! – máte přímo ve svém počítači rozhraní Messengeru podobné telefonu, aniž byste museli mít otevřený celý Facebook, který by vás rušil svými drzými memy.

3) Hrajte okamžité hry

Pokud chat vyschl, možná je čas začít se bavit – a to je nyní snazší než kdy jindy díky vestavěným hrám Messengeru.

Když jste v konverzaci, stiskněte malý symbol plus vlevo dole a poté klepněte na ikonu „hry“. Odtud budete moci odpálit celou řadu žroutů času – od Snakea a PAC-MANa po Solitaire a Tomb Runner – aniž byste opustili aplikaci. Funguje to i ve skupinových chatech, pokud se chcete pořádně prosadit.

4) Plánujte

Připoutat své kamarády ke konkrétním plánům může být skutečným utrpením. Naštěstí má Messenger řešení, které znamená, že nebudete muset ani spouštět aplikaci kalendáře.

V konverzaci stiskněte čtyři tečky vedle pole pro psaní a klepněte na „Připomenutí“. To vám umožní naplánovat si čas, aktivitu a místo – a všem zúčastněným včas pošlete připomenutí, takže se budou cítit ještě strašněji, když se zpozdí (nebo úplně vypadnou).

5) Přidělte svým kamarádům přezdívky

Zábava! Škádlení! Povídat si! Přátelské žebrování je to, co dělá přátele tak skvělými. Alespoň jsme to slyšeli. Jaký lepší způsob, jak oslavit svůj sdílený humor, než přidělováním vtipných přezdívek.

Klepněte na jméno v horní části okna chatu a poté klepněte na ‚přezdívky‘. Odtud budete moci nastavit štítky pro všechny v této skupině (které se zobrazí pouze v této konkrétní konverzaci), aby si je mohli užít všichni. Buďte však varováni: přezdívky může přidávat a upravovat každý v chatu – takže pokud máte důvtip, připravte se na to, že budete nechápaví.

Zdroj: stuff.tv

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*