Zaklínač 3 – Jak vydělat peníze

Hra Zaklínač je velmi oblíbeným RPG počinem z dílny společnosti CD Projekt. Na naši redakci se pravidelně obrací hráči s dotazy ohledně způsobů jak vydělávat v této hře peníze, a proto jsme se pro vás rozhodli připravit krátký článek, který se této problematice věnuje. Pokud nevíte jak ve hře Zaklínač 3 vydělat peníze, pak jste na správné adrese, pohodlně se usaďte a začtěte se do našeho návodu.

Sbírejte věci

Nejzákladnějším způsobem, jak ve hře Zaklínač 3 vydělávat peníze je neustálý sběr věcí. Na svých cestách vše pečlivě prohledávejte a sbírejte. V dalším průběhu hry můžete nalezené předměty poměrně snadno zpeněžit prodejem různým obchodníkům po celém světě. Proto, abyste mohli sbírat větší množství předmětů, budete potřebovat také brašny, určitě si je proto snažte zaopatřit.

Chytře prodávejte

Nasbírané předměty vám budou k ničemu pokud je nedokážete výhodně zpeněžit. Velkou chybou je prodej zboží všeho druhu jednomu obchodníkovi. Pokud prodáváte například výzbroj, nejvíce peněz za ni dostanete od výrobce zbraní. Vždy tedy vyhledávejte specializované obchodníky a prodávejte nasbírané věci postupně a chytře.

Vybírání pašeráckých skrýší

Mnoho hráčů hodnotí tento způsob jako nudný a z pohledu tvůrců hry nepovedený počin. Na druhou stranu vybíráním pašeráckých skrýší na vodě, si můžete přivydělat poměrně slušné finanční částky. Zvažte tak, jestli investovaný čas stojí za případnou odměnu a určitě dejte tomuto způsobu šanci.

Zakázky

Dobrým způsobem jak získat peníze je také uzavírání kontraktů v rámci zakázek. Díky jejich plnění dostanete od lidí peníze, které mohou znamenat významné přísuny pro vaše konto.

Neplýtvejte a snažte se být skromní

Pokud nebudete rozhazovat a budete nakupovat z rozvahou, můžete vytvořit zajímavé úspory, které se dají využít lepším způsobem. Vzhledem k tomu, jak rychle je možné se ve hře posouvat je pravděpodobné, že mnoho koupených věcí v budoucnu již stejně neupotřebíte. Zaměřte se tedy pouze na nezbytnosti a vaše konto zůstane ušetřeno zbytečných výdajů.

Máte i další tipy, jak získat peníze ve hře Zaklínač 3? Podělte se s námi do komentářů.

Zdroj: eurogamer.net

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*