Nejlepší hry na PC a jejich žebříček

Sestavování žebříčků nejlepších her na PC z různých kategorií patří mezi oblíbená témata našeho herního magazínu. Tentokrát se zaměříme pouze na hry, které jsou dostupné pro počítačovou platformu. V potaz budeme brát 5 titulů, které jsou podle nás aktuálně (říjen 2020) nejlepší na trhu. Pokud jste připravení, nachystejte si své klávesnice a vydejte se s námi na cestu skrz herním světem.

FIFA 21

Nestárnoucí fotbalová klasika přišla před krátkou dobou s nejnovějším přírůstkem do své rodiny. Fifa 21 byla z pohledu široké veřejnosti často považována spíše za zklamání, nám se ale nový ročník v rámci možností líbí. Samozřejmě také nejsme nadšení z nepříliš významných změn v herním enginu, ale mnoho vylepšení oceňujeme. Zaujal nás například znatelně vylepšený mód kariéry. Pozitivně hodnotíme také celkové zrychlení hry a především kvitujeme stále vysokou míru licencí, kterými FIFA disponuje oproti konkurenci.

Crusader Kings 3

Jedna z nejoblíbenějších strategických her se letos také dočkala svého třetího pokračování. Děj hry se odehrává ve středověku v době od Vikingů až do pádu Byzantské říše. Hlavní předností hry je pravděpodobně extrémní množství dostupných taktik a způsobů vedení boje. Unikátní a nesporně skvělá je také propracovanost velkého počtu jednotlivých charakterů. Herní svět je vyladěn do posledního detailu včetně vzájemných vztahů postav a podobně. Pokud máte dostatek volného času na perfektní strategii, pak s tímto titulem nemůžete šlápnout vedle.

Microsoft Flight Simulator

Možná trochu překvapivě nechybí v našem výběru ani letecký simulátor z díly Microsoftu. Jestli patříte mezi nadšence do létání a zároveň rádi hrajete hry na počítači, budete z něj doslova u vytržení. U hry nás zaujalo především celkové detailní zpracování všech prostředí, které v herním světě nemá konkurenci. Bez ohledu na to, jestli detaily měříme optikou počasí, ovládání nebo samotných letadel, těžko hledáme jakoukoliv výraznější slabinu. Jestli disponujete dostatečně výkonným počítačem, požitek z této hry pro vás bude rozhodně unikátní.

Resident Evil 3

Resident Evil je samozřejmě další herní legendou. Očekávání na nový díl tak byla logicky velká. Přestože se na něj z mnoha stran valí poměrně vysoká míra kritiky, my ho oceňujeme. Líbí se nám zejména herní grafika, která patří k tomu vůbec nejlepšímu co je na trhu k dispozici. Podařený je také celkový příběh a jeho děj, jež vás doslova vtáhne. Jednotlivé postavy mají zajímavé charaktery a příběhy a podcenit hru jako nepovedený titul by za nás určitě byla veliká škoda.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*