Stolní hra Kloboučku, hop!

Společenská hra Kloboučku, hop! je oblíbená díky několika faktům. Tím prvním je ten, že je tato hra určená už pro děti od 4 let. Pomocí toho se tato hra dostala do žebříčku těch, jež jsou určeny i pro ty úplně nejmenší děti. Druhým faktem je opravdu nízká cena. Společenskou hru Kloboučku, hop! pořídíte do částky 200,- Kč. Jde tak o další přesvědčující důvod, proč si ji pořídit i k vám domů. Jestliže navíc máte doma děti ve věku 4 až 6 let, pak není nad čím přemýšlet.

Kloboučku, hop!

U této hry není potřeba vymýšlet žádné strategie. To je také důvod, proč si ji mohou zahrát i děti ve věku 4 let. O co vlastně ve hře Kloboučku, hop! jde? Jednoduše řečeno stačí zamířit a následně vystřelit. Úkolem je získat pomocí výše uvedeného postupu co nejvyšší počet bodů. Balení hry obsahuje odpalovací rampu, 12x kloboučků ve 4 barvách a 1 hrací terč. Tyto předměty stačí k tomu, abyste si tuto společenskou hru mohli zahrát i u vás doma. Díky takhle malému počtu předmětů a jednoduchým pravidlům je hra takto levná.

Další nemalou výhodou je také fakt, že hru mohou hrát i více než 10 hráčů. Defakto není počet nijak omezen, protože ve střílení kloboučků se hráči mohou střídat. Každému hráči je umožněno střílet čtyřikrát po sobě. Vždy musí tuto akci provést s kloboučkem jiné barvy. Jakmile trefí klobouček do otvoru, získává body. Body se odvíjí od počtu barevných pruhu. Ve chvíli, kdy trefí barevný pruh ve stejné barvě, ve které je i samotný klobouček, získává dvojnásobný počet bodů. Na pravidlech této hry tedy není nic složitého. Hru opravdu zvládnou i ty nejmenší děti.

Vlastnosti společenské hry Kloboučku, hop!

Jak jste si mohli všimnout z předchozích odstavců, vyhrává vždy hráč s nejvyšším počtem bodů. Hrát tuto hru může libovolný počet hráčů. Díky této hry trénujete svou koordinaci, protože se soustředíte na odpálení. Hra je vhodná i pro děti od 4 let. Na závěr jsou obrovskou výhodou a vlastnosti jednoduchá pravidla.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*