Stolní hra Hledej a najdi – Farma

Společenská hra Hledej a najdi – Farma vás zavede do venkovského prostředí, a to na farmu. Jste milovníkem venkova? Farma je vám blízká? Pak si s touto společenskou hrou budete bezesporu rozumět. Opět se jedná o společenskou hru s jednoduchými pravidly. Díky ní mohou hrát společenskou hru Hledej a najdi – Farma i děti ve věku 4 let. Právě od tolika let je tato skvělá hra určená. Pojďte se společně s námi seznámit s pravidly hry.

Společenská hra Hledej a najdi – Farma

Ve hře budete hledat ztracená zvířata, zeleninu a další důležité předměty. To bude vaším úkolem. Čeho ale musíte dosáhnout? Najít všechny potřebné věci a dostat je zpátky do své stodoly. Hrací karty je potřeba jako první rozdělit na dvě hromádky. Z každé této hromádky se následně sejme vždy vrchní karta. Obrázky z obou karet se poté hledají na herní desce. Jakmile naleznete, získáte díky tomu postavičku zvířete nebo žeton s traktorem. Překážkou bude ale oboustranná herní deska. Hledaná zvířátka se tak budou neustále měnit.

Najít ztracená zvířátka nebude vůbec jednoduché. Jinými slovy je tato hra složitější, než na první pohled vypadá. Vítězem se ovšem stane ten hráč, který dokáže jako první získat 5 postaviček zvířátek nebo 2 žetony s traktorem. Jak šikovným hráčem budete, to ukáže samotná hra i čas. Společenská hra Hledej a najdi – Farma je určená pro 2 až 4 hráče. Vhodná je už pro děti od 4 let. Rozdělte svou čtyřčlennou rodinu na hráče hledající ztracená zvířátka a předměty a vyrazte napříč za dobrodružstvím.

Obsah balení společenské hry

Jaké věci obsahuje společenská hra Hledej a najdi – Farma? V balení naleznete 12 oboustranných dílku hry, 55 karet, 4 skládací stodoly, 17 postaviček zvířat, 5 žetonů s traktorem a pravidla hry, která jsou napsaná v češtině a ve slovenštině. Přečtěte si důkladně pravidla hry a následně se vydejte do hry.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*