Stolní úniková hra opuštěná chata

Znáte únikové hry? Pokud ano, s největší pravděpodobností jste jednu z nich měli možnost i navštívit a zahrát si ji v reálu se svými přáteli. Věděli jste, že se úniková hra nyní přesunula i na plátno společenské hry, kterou můžete odehrát z pohodlí vašeho domova? Výhodou je také fakt, že únikových her ve formě společenských her vám nabídne výběr z několika variant, podobně, jako v reálu. Záležet bude na vás, do jakého příběhu se pustíte. My vás seznámíme s únikovou hrou opuštěná chata.

Úniková hra opuštěna chata

Plánujete posezení s přáteli u vás doma nebo večírek? Rádi byste si tento večer zpříjemnili pomocí společenské hry? Napadá vás úniková hra, ale všechny společnosti jsou již zavřené, a tak nemáte možnost vyrazit si nějakou z nich zahrát? Ideálním řešením je společenská úniková hra opuštěná chata. Spojte své síly a vyrazte jako jeden tým poznávat dobrodružství a plnit různé zajímavé úkoly. Jedině tak dokážete uspět. Bez týmového ducha to zkrátka nepůjde. Kromě toho budete potřebovat také trochu té kreativity a inteligence.

Přečtěte si také článek 10 kultovních her, které jste hráli v devadesátkách.

O čem je úniková hra opuštěná chata? Ocitnete se zavření v tajemné chatě a vaším úkolem bude, dostat se z ní ven. Problémem jsou dveře, které vyžaduje zadání kódu. Jak ale takový kód zjistit a následně otevřít tyto dveře? Na řadu přichází váš tým, aby odhalil všechny kódy a splnil tak potřebné úkoly s hádankami. Jedině tak se vám podaří otevřít dveře a dostat se ven z chaty. Dalším problémem je váš věznitel. Dostat se z chaty musíte v určitém časovém limitu. V opačném případě se váš věznitel vrátí.

Klíčové vlastnosti společenské hry

Hra je určená pro 1 až 6 hráčů. Pochopitelně čím více lidi hru hraje, tím lépe pro vás. Zahrajte si tuto hru se svými přáteli na večírku u vás doma. Hra obsahuje 1 návštěvní knihu, 1 dešifrovací kotouč, 86 hracích karet a 3 zvláštní předměty. Hra je určená pro děti starší 12 let.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*