Staré hry na mobil

Staré hry na mobil budí nostalgii napříč všemi hráči starší generace. V dnešním článku se podíváme na největší herní klasiky, kterým sice již odzvonilo, ale jejich odkaz zůstává téměř nesmrtelný a nesmazatelný. Pohodlně se usaďte, protože naše pouť za třemi nejlepšími hrami mobilní historie může začít.

Snake

Kdo by neznal takovou klasiku, jakou je tradiční „had“. Nespočet verzí této velmi jednoduché, ale populární hry se zapsalo do historie herního průmyslu. Hra byla neodmyslitelně spojena s legendární Nokia 3310, ale objevovala se v různých variantách na velkém počtu tehdy kvalitních zařízení. I v dnešní době se stále můžete setkat s různými modifikovanými variantami a Snake bezesporu patří k největším legendám.

Naše hodnocení: 9/10

Space Impact

Podobně jednoduchá, ale zároveň také podobně chytlavá hra jako Snake. Space Impact byla také základní výbavou Nokie 3310 a dokázala zajistit opravdu dlouhé hodiny zábavy. Ovládáním vlastního letadla jste museli prorážet vesmírným prostředím a sestřelovat nepřátelské jednotky a bossy. V dnešní době je jen těžko uvěřitelné, jak velkou zábavu hra přinášela.

Naše hodnocení: 8/10

BT Biplanes

Hra která znamenala revoluci v multiplayeru na mobilu. Umožňovala připojení dvou telefonních zařízení, takže jsme si mohli poprvé zahrát s kamarády na jednom bojišti. Přestože možnosti hraní byly opět značně omezené, interaktivita a boje proti reálným protivníkům určitě znamenaly krok kupředu.

Naše hodnocení: 7/10

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*