Google Play – základ pro každého mobilního hráče

Google Play  je mobilní aplikace, která umožňuje stahovat a instalovat herní tituly do vašeho telefonu. Je proto jasné, že každý majitel operačního systému Android, který patří mezi herní nadšence ji bude ve svém mobilu potřebovat. V následujícím článku si popíšeme základní souvislosti týkající se tohoto doplňku.

Většina her je zdarma

První zásadní zprávou a zároveň také výhodou aplikace Google Play je to, že většina herních titulů, které z ní můžete stahovat jsou k dispozici zdarma. Díky tomu si můžete zahrát téměř cokoliv na co pomyslíte bez nutnost plateb a výběr free verzí her je téměř nekonečný. Pokud vývojář chce, aby jeho hra něco znamenala umístění do Google obchodu se pravděpodobně nevyhne.

Stahování aktualizací

Kromě samotného stahování a instalace her je služba určena také pro stahování aktualizací. Sama za vás vyhledává aktuální verze aplikací a umožňuje jejich updaty, takže vám šetří dost starostí.

Možnost třídění podle žánrů a oblíbenosti

Výhodou Google Play je také interaktivní rozhraní. To umožňuje třídění titulů podle počtu stažení, oblíbenosti nebo herního žánru. Díky tomu se výrazně usnadňuje výběr konkrétní hry a snadno můžete narazit na pro vás zajímavé a relevantní varianty.

Univerzální fungování

V podstatě jedinou podmínkou pro fungování aplikace Google Play je vlastnit telefon s operačním systémem Android. Díky tomu jsou možnosti její využitelnosti velmi široké a aplikace se stává značně univerzální.

Zdroj: Google.com

1 komentář

  1. Prosím jak nainstaluj znovu google play zdarma. Podařilo se mi ho, bohužel odinstalovat. Děkuji Irena Wittnerová

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*