Recenze Star Stable – tipy a triky, rady a návod jak ji hrát

Star Stable je oblíbená online počítačová hra pro dívky z koňského prostředí. Jedná se o velmi povedenou 3D variaci řadící se do kategorie her MMORPG. Hra spočívá ve vytvoření vlastní postavy a následné péči o koně se kterým plní hráč různé úkoly, závody a šampionáty.

Náplň hry

Hra se odehrává v poutavém prostředí ostrova Jorvik, kde v roli jezdce postupně poznáváte s průběhem všechny jeho krásy a kouzla. Průběh hry je silně motivační a hráče výrazně poutá k ději, protože plněním úkolů (Questů) získává přístup k novým předmětům a místům. Kromě toho je možné také získávat tímto způsobem herní peníze a zkušenosti. Takto je možné postupovat skrze první čtyři úrovně zdarma, přičemž postup do následující páté úrovně je vázán na zakoupení prémiového účtu StarRider. I bez něj se však dá ve hraní pokračovat bez postupu do dalších úrovní.

Star Stable Star coins

Hra vám také umožňuje získávání prémiového obsahu prostřednictvím koupě speciálních mincí Star coins. Ty jsou určeny pro nákup koní, péče a o ně, a také potřebného vybavení. Majitelé zmíněného účtu StarRider získávají mince zdarma v pravidelných intervalech.

Cheaty a kódy Star Stable

Protože se jedná o online hru, neexistují k ní žádné cheaty ani kódy, kterými byste si mohli její hraní usnadnit a rychleji postupovat plněním jednotlivých úkolů.

Recenze hry Star Stable

Hru považujeme za velmi povedený kousek hodící se především pro dívky. V oblíbené kategorii her s koňskou tematikou patří k tomu nejlepšímu, co je k dispozici. Obzvláště oceňujeme povedenou 3D grafiku, povedený a poutavý příběh nebo možnost hrát do určité úrovně hru zdarma. Naopak částečně nás zklamala nutnost prémiového členství pro další průchod dějem. V součtu však můžeme Star Stable rozhodně doporučit všem, kteří milují koňské prostředí a rádi svůj volný čas využijí k prozkoumávání krás ostrova Jorvik.

Star stable klady

  • Velmi poutavý příběh a koňská tematika
  • Jedna z nejoblíbenějších online her pro dívky
  • Možnost hrát zdarma
  • 3D grafika

Star stable zápory

  • Od určité úrovně není možné postupovat dále bez prémiového členství

 

1 komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*