Star Stable – Zimní jezdci: Recenze a návod ke hře

Star stable – zimní jezdci je druhý druhý díl velmi oblíbené počítačové hry pro dívky. Jedná se o dívčí hru s poutavou tematikou ohledně koní. V následujícím článku si stručně rozebereme děj hry a zaměříme se na jeho klíčové postavy. Jste připraveni zažít to pravé dobrodružství v sedle vašeho oblíbeného koně? Tak se pohodlně usaďte a můžeme vyrazit!

War Thunder

Děj hry

Děj začátku hry se odehrává ve vesnici Meander. Zde přichází seznámení s majitelem koňské stáje, který vás přivede k práci s koňmi. Podaří se vám také sehnat zdarma první potřebné jezdecké vybavení. Poté následuje také váš první závod, který se odehrává na poměrně jednoduché trati na hoře vedle stáje. Dalším závodem je pak Grand Prix na Mysu Špičák.

Následně vás ve hře čeká bariérové skákání, kde musíte zdolat šest postupně se zvyšujících překážek, což lze ve hře považovat za první opravdu těžký úkol, který vyžaduje velkou míru soustředěnosti. Po splnění se přesunete ke cross country, kde se budete v úkol snažit vyhýbat popadaným kmenům. Po splnění několika dalších dílčích úkolů se dostanete k Posvátnému háji, kde si vyzkoušíte další průměrně náročný závod.

Větší zkoušky vás budou čekat v dalším ději. Nejdříve musíte porazit rivalku Sabine, čímž se kvalifikujete místo ní na závody v Dietrichu. Následně před samotným závodem budete ještě muset dokázat své schopnosti projížďkou okolo panství pana Sanse.

Poté se již přesunete k poslednímu závodu hry, který má tři kola. Během něj záleží na vašem čase, ale také chybách, které na trati uděláte. Pokud se vám podaří všechna kola, získáte pohár pro vítěze a hru máte dohranou.

Doplňující úkoly a medaile

Jak bylo již naznačeno, kromě hlavního děje se ve hře můžete také věnovat plnění různých doplňujících úkolů a získávání medailí. Po vítězství v závodě se tedy vždy ještě můžete vrátit zpět k těm, které se vám prozatím nepodařilo splnit a dodělat je.

Kde hru koupit?

Hra je bohužel starší datace, takže její koupě je v dnešní době již poměrně složitým procesem. Zkuste rozhodně projít nabídku herních bazarů a poptat se na internetu.

Online verze hry

Hra Star Stable – zimní jezdci je offline variantou velmi oblíbené internetové hry s podobnou tematikou. Pokud patříte mezi fanoušky podobné zábavy určitě vyzkoušejte i tuto verzi, která vám nabídne další zábavu ve světě koní.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*