Star Stable Star Coins – měna v oblíbené hře s koňmi

Pokud hrajete hru Star Stable jistě vaší pozornosti neunikly speciální mince, které se nazývají Star Coins. K čemu jsou vlastně dobré, jak je získat i jaká je jejich hodnota si rozebereme v našem následujícím článku, který zpracovala redakce přímo na přání vyplývající z dotazů našich čtenářů.

Co jsou ve hře Star Stable Star Coins

Star Coins (dříve také Star Cash) jsou mince, které tvoří vlastně jednu z měn používanou ve hře Star Stable. Jsou naprosto stěžejní pro postupování hrou. Umožňují vám pořizování nových koní, ale také různých mazlíčků nebo služeb. V neposlední řadě jsou také nezbytné pro přesuny stájí nebo další herní úkony, které bez nich není možné realizovat. Pro hráče neexistuje maximální možný počet Star Coins na herním účtu, takže je možné realizovat dlouhodobé úspory bez jakéhokoliv omezení.

Jak mince získat?

Jak jsme si již popsali i v samostatném článku s recenzí hry Star Stable, mince jsou pro hraní hry absolutně nepostradatelné. Bohužel je však není možné získat žádným způsobem při hraní hry, nýbrž je nutné jejich zakoupení prostřednictvím vlastnictví prémiového konta Star Rider. Všichni členové tohoto klubu získávají každý týden 100 Star Coins, které mohou využít podle vlastního uvážení pro hraní hry. Při platbě za Star Rider členství dostanete také určitý obnos Star Coins darem. Pro jednoměsíční členství se jedná o 100 SC, pro tříměsíční 300 SC a při trvalém předplatném získáte na svůj účet rovnou 1200 SC.

Pokud členství Star Rider aktivované nemáte, bohužel budou vaše možnosti získání mincí značně omezené. I tak však máte stále šanci menší množství získat. Využít se dá například různých bonusových kódů a promoakcí, které SSO Team poměrně pravidelně realizuje. Zajímavou možností je výdělek Star Coins také prostřednictvím zvaní kamarádů do hry.

Obejdete se i bez členství?

Přestože mince a členství v klubu jsou pro hraní hry velmi důležité, hra se samozřejmě dá hrát i bez nich. Užít si však můžete pouze čtyři základní úrovně, po jejichž dokončení již není možné se bez členství hrou dále posouvat.

Zdroj: starstable.com

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*