PS4 hry pro dva v režimu splitscreen

playstation

Hrát na PS4 hry pro dva je samozřejmě velmi populární zábava pro všechny náruživé hráče. Bohužel v dnešní době již nabízí možnost her v tak zvaném režimu splitscreen stále menší počet herních studií. Přesto si stále můžete přijít na své a v následujícím článku vám zprostředkujeme přehled toho, co může na trhu v současnosti mezi hrami s možnosti splitscreen najít.

Jak častá je u her možnost hraní na rozdělené obrazovce?

Zatímco multiplayer hraní je u velké spousty her na PS4 již naprostou samozřejmostí, v režimu splitscreen si zahrajete spíše zřídka. Na starších konzolích byly tyto hry naprostou klasiku, ale dnes celkově ubývají. Nicméně pokud vlastníte dva ovladače a rádi byste si zahráli s kamarádem nebo rodinným příslušníkem na rozdělené obrazovce zoufat nemusíte. Stále existuje několik poměrně zajímavých titulů, které můžeme zařadit do kategorie PS4 her pro dva. Nejčastěji se jedná o střílečky, RPG hry nebo závodní hry. V dalším obsahu článku vám přineseme několik tipů na některé z nich.

Call of Duty: WWII

Od populární válečné hry Call of Duty se dá možnost hraní pro dva hráče na jedné obrazovce očekávat už v minulosti vývojáři pro tuto hru podobnou možnost v některých vydáních nabízeli. Výhodou je, že na rozdělené obrazovce spolu mohou hráči hrát hned v několika herních módech včetně online multiplayeru. Přestože zobrazení pouze na půlce obrazovky může dělat trochu problémy v orientaci a vyžaduji chvíli tréninku, jedná se pravděpodobně doposud o nejpodařenější splitscreen provedení na trhu s hrami pro PS4.

Gran Turismo Sport

Závodní hry jsou klasika, která k hrám pro dva na PS4 neodmyslitelně patří. Gran Turismu Sport je povedeným zástupcem tohoto žánru, který nabízí širokou škálu dostupných vozidel s reálnými vlastnostmi. Závodění na rozdělené obrazovce proti kamarádovi dává při hraní ještě hlubší zážitek a posouvá hru na vyšší úroveň. Rozhodně doporučujeme zkusit!

Resident Evil 6

Přestože hra ze strany široké veřejnosti získává poměrně negativní hodnocení z pohledu hraní pro dva hráče zůstává zajímavým počinem. Vývojáři nezapomněli implementovat splitscreen možnost spolupráce dvou hráčů v kampani se zabíjením zombie, která je v zásadě poměrně povedeným doplňkem. Pokud nebudete plní předsudků a zapomenete na negativní hodnocení hry, pak se určitě kvalitně pobavíte.

Zdroj: tomsguide.com

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*