Minecraft kovadlina – důležitý herní blok

Svět hry Minecraft je až neuvěřitelně rozsáhlý a obsahuje velké množství různých specifikací. Jedním ze základních tzv. bloků je také Minecraft kovadlina. Jejím využitelnost je poměrně široká a díky svým schopnostem se jedná pro mnoho hráčů stěžejní prvek. Protože dostáváme ohledně tohoto bloku v poslední době poměrně velké množství dotazů, rozhodli jsme se pro sepsání samostatného článku s detailnějším popisem.

Minecraft kovadlina a její výroba

Proto, abyste mohli kovadlinu ve hře vyrobit, potřebujete jako vstupy bloky železa a železný ingot. Protože bloky železa nejsou nikde volně dostupné je nutné je vyrábět právě z ingotů, které se dají získat například tavením rudy nebo vycraftěním z železného bloku.

Opravy

První a pravděpodobně nejdůležitější možností jak se Minecraft kovadlina ve hře využívá je oprava nářadí a brnění. Systém opravy probíhá tak, že poškozenou věc umístíte v herním okně do levého pole a realizujete samotný proces. Pro kovadlinu je typické, že logicky může opravovat pouze věci, které jsou vyrobeny z železných materiálů. Bez problémů s ní tedy opravíte například železný krumpáč, ale pro opravu diamantového krumpáče nebude použitelná. Nutné je také uvést, že samotná kovadlina má výdrž odpovídající zhruba 25ti použitím a poté dojde k jejímu poškození a rozbití.

Přejmenování

Dalším způsobem využití kovadliny je přejmenovávání. Prostřednictvím tohoto bloku můžete poměrně snadno přejmenovávat jakýkoliv další blok nebo item.

Video

Přestože z předchozího textu je patrné, že kovadlina a její využitelnost hrají ve světě Minecraftu poměrně důležitou roli, její popis je bez názorné ukázky velmi výrazně omezen. Doporučujeme vám proto využít dostupné hráčské tutoriály a zaměřit se na daný blok více dopodrobna. Rozhodně v něm leží potenciál, který by vám jako zapálenému hráči neměl uniknout.

Zdroj: pcgamesn.com

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*