Soubor 150 her

Rádi byste si pořídili více deskových her? Neradi se ale taháte s několika krabicemi? Pak pro vás máme ideální řešení v podobě souboru 150 her. Jedna krabice, za to však 150 her, které vás dokážou zabavit po celý rok. Pokud nyní začnete s první hrou, do konce roku máte co dělat, abyste vyzkoušeli alespoň polovinu z nich. Velká část her je určená i pro nejmenší hráče. Nudit se tedy rozhodně nebudete. Proč nevyměnit televizi za deskovou hru, která obsahuje několik desítek variant  her, jež vás pobaví?

Soubor 150 her

Soubor 150 her obsahuje zábavu těch nejzákladnějších stolních hrách. Užít si je tak budete moct i se svými dětmi. Cena této hry je relativně nízká, a tak si ji může dovolit opravdu každý. Balení obsahuje několik herních pláten. Na každém jednotlivém herním plátnu je možné zahrát několik herních variant. Ty naleznete v pravidlech hry. K základním hrám patří například Člověče, nezlob se! Šachy, Mlýn nebo Backgammon. Dále naleznete v balení také kostky a karetní hry. Jak již bylo uvedeno, zábava pro celou rodinu.

Obrovskou výhodou je fakt, že krabici můžete snadno přenášet. Nepotřebujete několik krabic, které by obsahovaly tyto deskové hry jednotlivě. Vše naleznete pouze v jedné krabici, a to krásně umístěno a uloženo. V následujícím odstavci vám popíšeme, jaké věci balení konkrétně obsahuje. Uvidíte, že budete mít co dělat, aby člověk vyzkoušel alespoň většinu z nich do konce roku. Pokud máte rodinu, pak se snažte zaměřit na deskové hry, jež jsou určeny i pro ty nejmenší hráče. Šachy tedy nepřipadají příliš v úvahu. Člověče, nezlob se! ale bude mít u dětí obrovský úspěch.

Obsah balení aneb poznejte tento soubor her

2 oboustranné herní plány, 32 šachových figurek ve dvou barvách, 16 figurek ve čtyřech barvách, 30 dámových kamenů ve dvou barvách, 6 hracích kostek s oky, 32 jednohlavých mariášových karet a pravidla na 150 variant her. Vše se odehrává pomocí výše uvedených věcí, jež jsou součástí balení.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*