Stolní hra Jumanji

jumanji

Jste milovníkem Jumanji? Pokud ano, pak je bezesporu vaše odpověď na to, zda vám neunikl ani jediný film ,,ano“. Jestliže tedy znáte všechny filmy týkající se Jumanji, jistě vás nepřekvapí fakt, že se tento děj přesunul také na herní plátno stolní hry, a tak si tuto hru budete moct pořídit a zahrát si ji se svými dětmi a zbytkem rodiny. Jumanji se vyvíjelo také v podobě hry na oblíbenou herní konzoli. Jinými slovy si získalo popularitu, a to ve všech bodech. Od filmu, přes videohru až po deskovku.

Jumanji jako desková hra

Máte zájem se ponořit do světa dobrodružství? Láká vás na chvíli zapomenout na realitu a stát se hrdinou, kterého bude obdivovat téměř každý? Pokud je vaše odpověď ano, pak je důležité se zaměřit na to, abyste hru dokázali dohrát až do samotného konce. Jestliže totiž nemáte příliš mnoho času, je dobré hraní této deskové hry odložit na jindy, protože nám věřte, že se od hraní deskové hry Jumanji neodtrhnete. Co na vás během této stolní hry čeká za dobrodružství? To se hned dozvíte. Určitě ale počítejte s tím, že se můžete těšit na dobrodružství, jež jste mohli vidět ve filmu.

Desková hra Jumanji je inspirována filmovým příběhem. Ve hře tedy na vás čekají krokodýli, nosorožci i lvi. Nahlédněte pod pokličku slavné hry a zapomeňte s celou rodinou na realitu, která vás obklopuje. Vezměte svou figurku a vydejte se na cestu plnou dobrodružství. Musíte ale počítat s tím, že cesta v džunglí plné nástrah nebude příliš jednoduchá. Každý hráč by se tak měl smířit s tím, že na ně budou čekat nejrůznější překážky a potíže. Jakmile se dostanete do středu hrací plochy v termínu, vykřikněte Jumanji a máte vyhráno. Myslíte si, že to zvládnete?

Co obsahuje balení deskové hry Jumanji?

V balení naleznete pravidla, 1 popis obrázků, 1 dekodér na karty, 30 karet nebezpečí, 4 kostky záchrany, 1 kostku s čísly, přesýpací hodiny, figurku nosorožce a 4 barevné figurky. Pochopitelně je součástí také hrací deska. Máte s rodinou odvahu na to, objevovat krásy nebezpečné džungle? Pokud ano, nic vám nestojí v cestě, vydat se za dobrodružstvím.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*