Activity junior

aktivity

Activity junior patří k oblíbeným verzím základní a populární deskové hry Activity. Kdo by neznal Activity. Deskovou hru, která si získala obdiv nejednoho hráče nyní přichází ve variantě junior, která je určená i pro ty nejmenší hráče. Neznamená to ovšem, že si tuto verzi nebudou moct zahrát i dospělí. Activity junior vznikl právě na základě toho, aby děti i dospělí spojily své síly a vydali se do popředí nového dobrodružství. Pravidla hry jsou jednoduchá, a tak je dokážou pochopit i nejmenší hráči.

Stolní hra Activity junior

Máte volný večer a děti vás prosí o dávku zábavy? Pak máte jedinečnou příležitost, protože na scénu přichází Activity junior. Dávka pořádné zábavy u které se nedokážete přestat smát. Pravidla jsou jednoduchá, což je výhoda, vzhledem k tomu, že je tato desková hra určená převážně pro ty nejmenší hráče. Co je hlavním úkolem hry? Hlavním úkolem hry je popsání, napsání nebo předvádění daného slova nebo pojmu, který si hráč tzv. vylosoval. Daný pojem musí ostatní hráči hádat. Jakmile spoluhráči uhádnou myšlené slovo nebo pojem, získává bod.

Vyhrává ten tým, jež se jako první dokáže dostat do cílového pole. Úkoly a náročnost celkové hry je přizpůsobená dětem. Nejedná se tedy o klasickou verzi deskové hry Activity. Výrobci tuto deskovou hru vyrobili tak, aby si ji skutečně mohli zahrát i vaše děti. Spojte týmy a rozdělte je tak, že soupeření mezi vámi bude velice náročné a vyrovnané. Můžete hrát se svým dítětem proti rodině svého příbuzného. Ať už půjde o bratra nebo sestru, řekněte jim, aby do hry zapojili i své děti. Následně uvidíte, jaký tým je v konečném důsledku tím lepším.

Popisování má svůj časový limit

Hru ovšem stěžuje časový limit. Nemyslete si, že na popisování a následně hádání bude mít váš tým nekonečné množství času. Vše je potřeba stihnout v limitu. Jedině tak se budou body připočítávat. Nepropásněte tedy ani vteřinu svého drahocenného času a hrajte tak, jako by vám šlo o život.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*