Nejlepší hry s pistolemi pro milovníky zbraní

Jste milovníkem zbraní či pistolí a zároveň nepohrdnete ani klasickou herní zábavou? Na herním trhu pro vás bude k dispozici velké množství titulů, které by měly uspokojit vaši poptávku. Střílečky jsou obecně jednou z nejrozvinutějších a nejtradičnějších oblastí herního průmyslu, v našem článku se zaměříme na ty, ve kterých se můžeme setkat s nejpropracovanějšími replikami zbraní. Pohodlně se usaďte a připravte se na tu pravou střelbu!

World of Guns: Gun Disassembly

Trochu netradiční hra se zbraněmi, která nespadá do kategorie stříleček. Jde totiž o logickou videohru, která umožňuje ovládání a demontáž vybraných střelných zbraní. Titul tak slouží spíše jako encyklopedie s informacemi o zbraních a pistolích. Její zábavnou a interaktivní částí je především část skládání vybraných modelů, jejímž hlavním cílem je jejich co nejrychlejší kompletace.

Call of Duty

Call of Duty je naproti tomu naprosto typickou střílečkou a jedním z nejčastěji zmiňovaných zástupců tohoto žánru. Díky různému zaměření jednotlivých dílů, si během hraní hry můžete vyzkoušet variabilní portfolio herních zbraní. Jejich vlastnosti jsou relativně realistické a mohou nabízet zajímavou variantu pro studium jejich ovládání. Záleží jen na vás jestli máte zájem třeba o modely z druhé světové války nebo je vaše pozornost upřena na dnešní zbraně, vyberete si v obou případech.

Counter Strike

Legenda mezi střílečkami s dlouhodobou tradicí, která je typická poměrně širokým spektrem dostupných zbraní a vojenského vybavení. Tvůrci si dali záležet se snahou o relativně autentické vlastnosti jednotlivých zbraní a díky tomu si jejich milovníci užijí spoustu zábavy. Pokud mezi ně patříte, měli byste dát této hře rozhodně šanci.

Weapon stripping

Jeden malý tip na závěr. Weapon stripping je vlastně alternativou ke zmiňované hře World of Guns: Gun Disassembly, ale je dostupná pro operační systém Android. Pohodlně si ji tedy můžete zahrát na svém telefonu i bez přístupu k počítači. I přes jistá omezení se jedná opět o poměrně slušně působící hru se zajímavou tematikou.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*