Minecraft věci – zábavné doplňky s tematikou legendární hry

Patříte mezi oddané fanoušky slavné hry Minecraft? Hledáte stylové doplňky, kterými dáte svému okolí oblibu této hry jednoznačně najevo? Pak jste na správné adrese, Minecraft věci s fanouškovskou tematikou jsou doslova hitem a naše redakce pro vás vybrala několik zajímavých doplňků v této kategorii. Pohodlně se usaďte a prozkoumejte s námi ty nejzajímavější.

Stolní hry

Minecraft je populárním zejména mezi fanoušky virtuální reality a počítačové zábavy. Díky své slávě se však stal předlohou i pro velké množství zábavy mimo počítač. Zářným důkazem mohou být například stolní hry s tematikou této hry. Stejně jako v samotné hře tvoří jádro většiny Minecraft deskovek zvolení správné strategie. Hry jsou dostupné hned v několika variacích a na své si tak přijde téměř každý.

 

LEGO

Stavebnice LEGO je doslova nesmrtelnou legendou na poli dětských hraček. Její spojení s tradiční hrou Minecraft přináší zaručenou zábavu pro všechny skalní fanoušky. Postavit si díky ní můžete svůj vysněný svět podobně jako v samotné verzi hry.

Trička a oblečení

Chcete doplnit svůj outfit o stylové kousky s Minecraft tematikou? Není problém. V nabídce českých obchodů seženete trička s různými náměty, které jsou se hrou spojeny. A nemusí končit jen u triček, samozřejmostí jsou i mikiny nebo další doplňky, které perfektně padnou.

Školní batohy a další vybavení

Pro menší fanoušky mají prodejci často dostupné nejrůznější varianty školních pomůcek. Ve škole můžete zazářit například s tematickým batohem, pouzdrem na psací potřeby nebo dokonce i sešity s obrázky oblíbené hry. Fantazii se zkrátka meze nekladou a vybrat si tak můžete téměř cokoliv.

Plyšáci

Originálním dárkem, který každého potěší se může stát například také plyšová hračka s herními motivy Minecraftu. K dispozici je například vlk, prasátko, kravička, pavouk nebo spoustu dalších nezaměnitelných charakterů ze hry, které se stanou oblíbeným doplňkem každého správného Minecraft fanouška.

Tím samozřejmě výčet dostupných Minecraft fanouškovských věcí nekončí. Na internetu najdete u českých prodejců opravdu velmi širokou nabídku a jistě si vyberete přesně to, co hledáte.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*