PES 20 česká liga – Jsou ve hře české týmy?

PES 2020 je zatím předposlední hra z fotbalové série od studia Konami. Přestože již aktuálně existuje novější vydání této oblíbené fanouškovské záležitosti, stále se setkáváme s dotazy, zda se nachází v ročníku PES 20 česká liga. Rozhodli jsme se proto tomuto tématu věnovat samostatný článek a zodpovědět všechny vaše dotazy týkající se českého fotbalu ve hře.

Českou ligu si nezahrajete ve FIFA ani PES

Nebudeme vás napínat a hned na začátek si zodpovíme tu nejdůležitější otázku. Ve hře PES 2020 česká liga absentuje a bohužel se bez ní budeme muset opět obejít. V kontextu toho, že naše fotbalová soutěž bohužel dlouhodobě chybí i v konkurenční FIFA, se jedná pro mnoho fotbalových fanoušků o nepříjemnou situaci. Narozdíl od FIFA si pak ve hře nezahrajete ani za nejvýznamnější české pohárové zástupce.

Celkem 19 ligových soutěží s oficiální licencí

Celkově se ve hře nachází 19 soutěží s oficiální licencí. Kromě toho jsou k dispozici i další ligy, které ale licenci postrádají, takže nedisponují originálními prvky. Velkou výhodou hry je pak možnost hraní v režimu turnaje EURO 2020, který umožňuje zúčasnit se největšího evropského měření sil fotbalových národních klubů a je dozajista lákadlem.

Širší nabídka národních týmu – na své si přijdou i Slováci

V režimu národních týmu je navíc nabídka podstatně širší, než v případě zmiňované hry FIFA. Na své si tak samozřejmě přijdou fanoušci českého nároďáku a veselí mohou být i Slováci, kteří v konkurenční hře bohužel absentují, ale PES je do svého výběru zahrnout neopomnělo. Kromě evropských týmu zasahuje nabídka národních mužstev významně i na jiné kontinenty. Velmi slušný počet týmu z Afriky, Asie i Jižní a Severní Ameriky dává znát, že mezinárodní klání si ve hře užijete opravdu na plno. Nutné je poznamenat, že poměrně podstatná část exotických týmu opět nedisponuje oficiální licencí. I tak je však nabídka velmi široká a svým způsobem bezkonkurenční.

Zdroj: konami.com

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*