Online hra Rail Nation – Recenze, návod a video

Online hra Rail Nation je další budovatelskou strategií, která vás na první pohled zaujme svojí propracovanou strukturou a unikátním tématem. Rail Nation je totiž zaměřena na prostředí železnice a vlaků, čímž se výrazně odlišuje od konkurence. Pokud jste milovníkem vlakových souprav, pohodlně se usaďte, držte i klobouky a vrhněte se na recenzi, kterou naše redakce zpracovala.

Návod a princip hry Rail Nation

Ve hře Rail Nation se po registraci stáváte majitelem virtuální přepravní společnosti. Ta bude orientovaná na převoz zboží, prostřednictvím něhož můžete při správném postupu získávat finance nutné pro další růst a expanzi vašeho podniku. Protože hra se samozřejmě řadí do kategorie onlinovek, nabízí vám zajímavou možnost během budování vlastního vlakového depa také vytváření aliancí s dalšími hráči. Hra je tak výrazně interaktivní a velmi „návyková“.

Přihlášení do hry Rail Nation je jednoduché, stačí se pouze zdarma zaregistrovat, vyplnit potřebné údaje a můžete ihned budovat vaši vlastní vlakovou společnost. Hru jde kromě počítače nebo notebooku provozovat také z operačního systému Android, takže vám nic nebrání jejímu stažení do vašeho chytrého telefonu.

Recenze hry Rail Nation

Hra běží již od roku 2013 a řada spokojených hráčů rozhodně dokazuje její celkové kvality. V redakci oceňujeme především její originální tematiku, možnost budování aliancí s přáteli ve hře nebo také skvělou a do detailu propracovanou grafiku, která je u online her často problémem. Relativním zklamáním je z našeho pohledu snad jen to, že přestože je hra zcela zdarma, pro rychlejší růst je v některých případech nezbytný nákup speciální měny za reálné peníze.

Rail Nation klady

  • Příběh z prostředí železnice
  • Možnost hrát s přáteli ve speciálních aliancích
  • Skvělá grafika

Rail Nation zápory

  • Přestože je hra free to play pokud chcete rychlejší růst vaší společnosti, můžete si připlatit za reálné peníze koupí speciální měny

Rail Nation video

Herní tlačítko

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*