Nejlepší jména na IG – nápady a náměty

Chcete si založit nový Instagramový účet a rádi byste ho vybudovali na libozvučném uživatelském jméně, které bude snadno zapamatovatelné a dobře znějící? Připravili jsme pro vás článek které vás provede výběrem toho nejlepšího jména na IG.

Cizojazyčné přezdívky jako nejlepší jména na IG

V poslední době na Instagramu dominují uživatelská jména, která jsou převzatá z cizích jazyků. Díky nim můžete cílit na širší publikum a navíc dodáváte svému účtu pomyslný punc, který z mezinárodně znějící přezdívky získáváte. Pokud hledáte inspiraci můžete využít některý z generátorů, které vám zprostředkují konkrétní nápady na originální jména. Namátkou můžeme zmínit instausername.com, jimpix.co.uk nebo lingojam.com.

České variace

Pokud jste spíše zastánci českých verzí uživatelských jmen, bohužel budete muset projevit větší míru kreativity, protože v současnosti neexistuje obdobný nástroj, který by přezdívky generoval i v našem jazyce. Insipiraci můžete načerpat také v našem článku, který jsme věnovali výběru nejlepších herních jmen. Ty se do značné míry mohou s přezdívkami na Instagramu překrývat.

Originalita a spojení s vaším příběhem

Nezapomínejte, že volba přezdívky by neměla být omezena pouze na možnosti načerpání inspirace z jiných zdrojů. Podobně jako u firem a jejich marketingu hraje originalita ve volbě jména velkou roli a vy byste tak především měli využít vlastní kreativitu a zvolit si variantu s přímým napojením na váš obsah a příběh.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*