Nejlepší herní jména – inspirace pro skvělý nick

S rozmachem celkového počtu online her roste úměrně také zájem o originální herní jména. Mnoho hráčů hledá na internetu inspiraci pro zvolení toho nejvhodnějšího. V následujícím článku se podíváme na nejlepší herní jména a představíme některé, která mohou sloužit jako podklad pro vaši přezdívku v libovolné hře.

Je libo angličtina?

Hraní her spojuje lidi po celém světě. Ne nadarmo používají online hráči pro komunikaci především angličtinu. Z toho vychází i vysoká obliba anglických přezdívek. Jména z angličtiny najdete proto mnohdy i na ryze českých serverech. Fantazii se pak samozřejmě meze nekladou. Perfektní seznam zpracovala například stránka pairedlife.com. Nás z daného výběru nejvíce zaujala herní jména jako Aspect, Doom, Gunner, Hurricane, Rex, Atilla, Bleed Eliminator, Rebel nebo Hell-Raiser. Možností je však mnohem více a jen ve zmíněném seznamu jich najdete celkem přes 700.

České ekvivalenty

Pro mnohé z vás však angličtina nemusí být preferovanou volbou. V tom případě pro vás budou logicky nejvhodnější české ekvivalenty. I v našem jazyce se totiž dá samozřejmě vymyslet úderná přezdívka. Volit můžete opět z různých bojových variant, jako například: Zabiják, Terminátor, Nesmrtelný, Hurikán či Nezlomný. Méně vážné možnosti pak přináší přezdívky jako Brouk nebo třeba Jestřáb.

Speciální znaky a herní jména

Velmi často se můžeme v herních přezdívkách setkat také s různými speciálními znaky, které jejich působení na první pohled posouvají na jinou úroveň. Z nečastěji používaných musíme zmínit třeba _,  [, #, >, ∑,◄ ►, ♥. Znaků je však samozřejmě také mnohem více a doporučujeme vám zkusit hledat inspiraci třeba v tomto přehledu na Wikipedii.

Změna přezdívek

U většiny titulů je možné herní jména poměrně snadno změnit, takže jejich primární volbu nemusíte brát příliš vážně a téměř kdykoliv se můžete rozhodnout pro jinou variantu.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*