Jak zjistit s kým si píše na Messengeru

messenger

Máte podezření, že váš partner nebo partnerka si s někým tajně píše za vašimi zády? V následujícím článku vám představíme několik rad, které vám zprostředkují návod k tomu, jak zjistit s kým si píše na Messengeru.

Respektujte soukromí a jednejte narovinu

V první řadě je nutné konstatovat, že procházení cizího telefonu bez svolení majitele je nejen nemorální, ale dokonce i nelegální. Pokud máte podezření, že váš partner komunikuje s někým proti vaší vůli, rozhodně byste se ho měli otevřeně zeptat a celou situaci vykomunikovat bez nutnosti tajného procházení jeho telefonu. Vybudování důvěry je nezbytnou součástí každého dlouhodobě fungujícího vztahu.

Zabezpečení telefonu

Pokud se i přesto rozhodnete soukromí partnera narušit, pravděpodobně se setkáte se zámkem obrazovky, která se otevírá stanoveným gestem, heslem nebo otiskem prstu. Dále je možné heslem zablokovat i aplikaci Messengeru a požadovat ho při jejím spuštění.

Mohlo by vás také zajímat: Jak poznat ignoraci na Messengeru – rady a tipy 2022

Speciální aplikace, které umožní zjistit, s kým si píše na Messengeru

V podstatě jediným způsobem, který vám díky výše zmíněným okolnostem umožní sledovat zprávy vašeho protějšku na Messengeru je instalace speciální sledovací aplikace, která vám bude odesílat data přímo z telefonu. Ten samozřejmě potřebujete mít v době instalace fyzicky v rukách. Výčet aplikací, které zvládají zaznamenávat konverzace na Messengeru zde z morálních důvodu nebudeme uvádět a jejich využití vám rozhodně nedoporučujeme.

Zdroje: Youtube.com

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*