Jiří Procházka ve hře UFC 4

Fanoušci českého MMA jásají, náš UFC reprezentant Jiří Procházka se dočkal svého ztvárnění v počítačové hře od EA Games, která pod názvem UFC 4 láme rekordy po celém světě. V současné době si můžete zahrát za Jiřího Procházku a utkat se například s hvězdami jako Conor McGregor, Jon Jones či Francis Ngannou. A záleží tedy na Vás, zda se s Jiřím dostanete přes amatérské turnaje až k titulu G.O.A.T – Greatest Of All Time.

Hodnocení schopností

Přidáním do hry je pro Jiřího Procházku obrovská pocta a je taky jediným Čechem, kterého v této hře najdete. I rating Jiřího postavy v UFC 4 je velmi silný. Celkově je hodnocen čtyřmi hvězdami, takže nepatři mezi žádná ořezávátka. Nejsilněji ho tvůrci shledávají v oblasti striking a health, kde si vysloužil čtyři a půl hvězdy z pěti. Nejslabší oblasti je Grappling, který je ohodnocen tři a půl hvězdami.

Pozice ve hře jako zásluha za skvělé výkony

Jiří Procházka má za sebou zatím pouze jeden zápas v UFC, kde se utkal s Volkanem Oezdemirem. Toho Jiří Procházka ukončil knockoutem a připsal si tak velkou výhru. Zároveň byl jeho výkon oceněn i bonusem ve výši 50 000 dolarů. Tímto zápasem oslovil nejen vedení UFC, ale i EA games, které postavu Jiřího Procházky přidalo prostřednictvím bezplatné aktualizace do UFC 4. V současné době Jiřího čeká zápas s Dominicem Reyesem v Las Vegas, kde se rozhodne o tom, kdo se přiblíží k titulové výzvě v polotěžké váze UFC. Nicméně čekání si právě můžeš zkrátit ve hře UFC 4, která ti nabízí možnost tento souboj uskutečnit již dnes.

<!–

1 komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*