Jakou hru si zahrát? Vybrali jsme pro vás nejlepší hry současnosti!

Trávíte dlouhé večery v karanténě hraním her a dochází vám inspirace? Připravili jsme pro vás redakční výběr a doporučíme vám jakou hru si zahrát v roce 2021. Tři nejlepší tituly, které podle nás můžete momentálně na trhu sehnat si popíšeme v kontextu jejich žánrů včetně krátkého hodnocení. Nažhavte své klávesnice a vydejte se námi načerpat novou herní inspiraci.

1. Cyberpunk 2077

Začneme tipem na stále relativně žhavou novinku na herním trhu. Po počátečním rozladění (chyby ve verzi na PS 4) z této hry je pravděpodobně na řadě růst její popularity. Velmi diskutovaný titul se pomalu ale jistě stává tím nejprodávanějším herním artiklem a i naše redakce si ho postupem času oblíbila.

Prostředí futuristického města a poutavý příběh se snahou o získání nesmrtelnosti hlavního hrdiny je zkrátka zajímavým lákadlem. Pokud dokážete hře odpustit občasné bugy, které trochu kazí požitek (vývojáři rychlým vydávání patchů vše fixují) neměl by vám Cyberpunk ve vaší herní knihovně rozhodně chybět. S cenou pohybující se okolo tisícovky je to pořád zajímavá investice.

Hlavní lákadla: Čerstvá novinka, poutavý příběh


Cyberpunk 2077 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

2. Minecraft

Cena: od 399 Kč

Jednoduchý koncept, primitivní grafika a dlouhé hodiny zábavy? Asi už tušíte že řeč je o herní klasice Minecraft. Málokterý hráč zůstal touhle klasikou nepolíben, ale pokud nevíte jakou hru si zahrát v současné těžké situaci, mohl by vám návrat ke kořenům přinést zajímavou zábavu. Otevřený svět, ve kterém se fantazii meze nekladou je prostě nestárnoucím evergreenem. Výhodou hry je také to, že je vhodná i pro mladší hráče a je vlastně spíše takovou oddechovou alternativou k podstatně složitějším a náročnějším hrám dnešní doby.

Hlavní lákadla: Nízká náročnost, jednoduchý koncept, parádní cena za hodně zábavy


Minecraft Windows 10 Edition lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

3. FIFA 21

Cena: od 631 Kč

A nakonec také něco pro fanoušky sportovního herního žánru. Pokud milujete fotbal a rádi hrajete počítačové hry, bude pro vás tento herní titul povinností. Každoroční fotbalová pohádka pokračuje i v roce 2021. Přestože změny oproti minulým ročníkům nejsou nikterak markantní a bohužel opět chybí česká liga, přijdete si jistě s tímto fotbalovým simulátorem na své.

Nové ovládací prvky, nestárnou Ultimate team mód a možnost soupeření s kamarády a známými jsou zkrátka téměř neodolatelná lákadla, které jistě budou znamenat velké pokušení pro nejednoho gamera.

Hlavní lákadla: Fotbal s oficiální licencí, aktuální soupisky, FUT


FIFA 21 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zdroj: Pcgamer.com

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*