Nejlepší herní židle do 2000 Kč

Hledáte herní židli, ale jste při výběru velmi omezení rozpočtem? Věřte že i v nejnižší cenové kategorii se dají s určitými kompromisy vybrat židle, které vaši poptávku dokáží uspokojit. V následujícím článku vám představíme ty nejlepších z nich a stručně charakterizujeme jejich hlavní výhody a nevýhody. Pokud hledáte herní židle do 2000 Kč, pohodlně se usaďte do svého (pravděpodobně zatím nepohodlného) křesla a pusťte se s námi do průzkumu trhu.

1. Jysk 3699317

Cena: od 2084 Kč

Hlavní výhody: Příznivá cena, nastavitelnost a přizpůsobení

První místo v našem výběru zaujala židle Jysk 3699317. Její hlavní výhodou je bezesporu to, že se řadí do kategorie herních a počítačových i přes velmi příznivou pořizovací cenu (bohužel těsně přesáhla hranici 2000 Kč, ale i přesto jsme se ji sem rozhodli zařadit, protože cenový rozdíl je opravdu minimální).

Na židli oceníte například polstrovanou opěrku zad a samozřejmost v podobě možnosti přizpůsobení výšky posedu. Sezení je celkově poměrně komfortní například díky opoře hlavy nebo opěrkám pod ruce.

Za negativa označují stávající majitelé nejčastěji méně kvalitní kolečka nebo to, že v některých případech může být její konstrukce poněkud nestabilní. Tyto drobnosti však židli s podobnou cenou jistě rádi odpustíte a pokud hledáte cenově výhodné řešení, které nabídne vlastnosti srovnatelné s nižší střední třídou, budete zde na dobré adrese.


Jysk 3699317 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
Tip: Podívejte se na srovnání nejlepších herních sluchátek zde.

2. Mercury Prezident

Cena: od 1790 Kč

Hlavní výhody: Kvalitní konstrukce, dobrá cena

I další herní židle do 2000 Kč z našeho výběru je určená především k sezení u počítače. Přestože její využití není primárně gamingové, jistě svými parametry nejednoho méně náročného hráče může uspokojit. Nabídne vám opět standard v podobě nastavitelné výšky, a protože má záda z potahovaného materiálu potěší vás i její prodyšnost. Kříž a područky jsou vyrobeny z kovu, takže komponenty jsou pevné a odolné proti poškození. Potěší vás jistě i přítomnost houpacího mechanismu. Nosnost židle dosahuje zhruba standardních 120 kg.

Jediným nedostatkem, který občas zmiňují uživatele křesla jsou v některých ohledech méně kvalitní kolečka. I zde se však nejedná o zásadní slabinu, která by křeslo výrazně limitovala v užívání a proto ho můžeme všem nenáročným hráčům doporučit.


Mercury Prezident lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

3. Mercury Idaho

Cena: od 1790 Kč

Hlavní výhody: Houpací mechanika, kombinace použitých materiálů

Další židle za velmi příznivou cenu, která je určena primárně k sezení u počítače. Umožňuje uživateli nastavit výšku podle jeho představ a potěší vás i přítomností houpací mechaniky. Kombince PU kůže a mesh látky zajišťuje u modelu prodyšnost, ale zároveň designovou eleganci, takže působí dojmem spíše nižší střední cenové třídy. Výhodou je i přítomnost vyššího opěráku. Nosnost židle činí 110 kg.


Mercury Idaho lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Tip: Návody na hry a další zajímavosti najdete v samostatné sekci zde.
Zdroj: ign.com

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*