Hry pro tři – Existuje možnost hrát hry ve třech na jednom zařízení?

Hry pro dva hráče jsou velmi oblíbené mezi širokou škálou gamerů. Kdo by si nechtěl zahrát proti kamarádovi a ukázat mu, svoji neporazitelnost vypilovanou dlouhým tréninkem v singleplayerové verzi hry? V mnoha situacích, ale hráči požadují ještě více. A přesně proto jsou tu hry pro tři. Přestože her, které umožňují hraní pro tři hráče není velké množství, určitě i mezi nimi se dá vybírat ze zajímavých variant. V následujícím článku se podíváme na jednotlivé možnosti a nabídneme vám také tři hry, které možnosti hraní pro tři disponují.

Hry pro tři? Není problém

Ať už se bavíme o Playstationu nebo počítačových verzích, samozřejmě je jasné, že při hraní her pro tři hráče se neobejdete bez dostatečného počtu externích ovladačů, které budete potřebovat pro každého z nich. V minulosti jsme se mohli poměrně často setkat se hrami, které bylo možné hrát v tak zvaném režimu „splitscreen“. Na obrazovce se tak paralelně hráči nacházeli v různém prostředí. U dnešních her je tato možnost méně obvyklá, na druhou stranu si u poměrně slušného množství her můžete zahrát ve třech i bez ní. Na následujících řádcích vám nabízíme přehled her, které tuto možnost přinášejí.

Dungeon Defenders

Akční RPG hra, která spočívá v ochraně věže před přicházejícími útočníky je skutečně velmi zajímavou zábavou pro skupinu s větším počtem hráčů. V režimu co-op si můžete zahrát dokonce ve čtyřech a společně spolupracovat v obraně proti přicházejícím nepřátelům. Rozhodně se jedná o zajímavou zábavu na dlouhé večery s vaší partou.

FIFA

FIFA je unikátní především díky své multiplayerové variaci. Hrát můžete online proti hráčům z celého světa. Zároveň však interaktivita neklesá ani bez připojení k internetu. S kamarády můžete bez problému ve třech nebo i více hráčích pořádat vzájemné zápasy proti sobě. Stačí disponovat více ovladači a na jedné obrazovce si užijete spoustu společné zábavy.

NHL

U sportu zůstaneme i v rámci poslední z her v našem výběru. Kromě fotbalu totiž mezi hry pro tři hráče můžeme řadit i hokejovou sérii NHL. Po připojení více gamepadů si můžete s přáteli poměřit síly ve střílení gólů i tvrdých hitů. NHL je prostě klasika, která je pro více hráčů jako stvořená.

Zdroj: co-optimus.com

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*