Hledáte hry podobné jako Pokémon Go? Poslužte si

Hra Pokémon Go se stala svého času naprostým fenoménem po celém světě. Malo která mobilní aplikace dokázala zasáhnout tak početnou skupinu uživatelů jako právě tato. Protože její oblíbenost však s postupem času logicky klesla nabízíme vám několik aplikací z dnešní doby, které fungují na podobném principu. I v roce 2020 si s nimi totiž můžete užít spoustu zábavy.

Harry Potter: Wizards Unite

Dle našeho úsudku zatím asi vůbec nejpovedenější hra v rámci AR imitací Pokémon GO. Koneckonců je vytvořena v dílně stejného studia (Niantic Studios ve spolupráci s Warner Bros Games). V rámci této aplikace hledáte v reálném světě různé artefakty ze světoznámého příběhu. Narazit tak můžete na různá kouzla, postavy nebo i zvířata. Boj s nimi vlastně substituuje chytání Pokémonů.

Samozřejmostí je dostupnost zdarma v Google Play a i díky tomu má aplikace v současné době více než 5 milionů stažení.

Mobbles

V rámci této hry budete ve svém okolí hledat takzvané „Mobblíky“. Podle vývojářů se jedná o živá stvoření, která se nachází všude v naší blízkosti. Celkem jich je více než 150 a jejich sběr je bezesporu velmi zábavná činnost. Díky specifikacím každého Mobblíka totiž jdou někteří z nich lovit například jen v noci, zatímco jiní se zase nachází pouze v určitých lokalitách.

Hra má na Google Play zhruba 55 tisíc stažení a ačkoliv patří spíše mezi menší, rozhodně si s ní užijete spoustu zábavy.

Ghostbusters World

Kdo by neznal lovce duchů? Spojit populární příběh s konceptem her AR byl od studia FOURTHIRTYTHREE INC. velmi dobrý nápad. V reálném světě budete samozřejmě při hraní této hry hledat duchy a setkáte se s mnoha artefakty, které se nacházely i v populární filmové sérii. Zajímavou možností je i hraní v multiplayer módu, který vám umožní v souboji proti obtížnějším duchům využít spolupráci s dalšími lovci.

Na Google Play stáhlo aplikaci zhruba 40 tisíc uživatelů a my vám ji můžeme bez okolků také doporučit.

Ingress

Další z počinů již zmiňovaného Niantic Studios. Tato hra se točí kolem hledání a objevování Exotic Matter (XM) a dalších silných energií, které existují ve světě kolem vás. Pomocí polohy GPS vyhledáváte portály, které se nachází ve vašem okolí. Hra také umožňuje vzájemnou komunikaci mezi hráči, takže se můžete během hrání jednoduše spřátelit.

K dispozici je na pro Android i iOS a v současnosti má na Google Play přes 420 tisíc stažení.

The Walking Dead: Our World

Patříte mezi fanoušky populárního zombie seriálu The Walking Dead? Tato aplikace pro vás bude jako dělaná. Vývojáři z Next Games hru postavili na principu slavné předlohy a během hraní budete plnit ve virtuálním světě různé zajímavé úkoly spojené se zombie apokalypsou. Poznáte tak některé známé postavy a i nezaměnitelnou atmosféru.

Hra je dostupná jak pro Android tak i iOS a na Google Play ji stáhlo již téměř 120 tisíc uživatelů.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*