Hry o psech? Oblíbené téma nejen pro dívky

Hry se psí tematikou mají na trhu nezastupitelné místo. Samozřejmě jsou středem pozornosti zejména u nejmladších hráčů, ale těší se oblibě i mezi staršími generacemi. V naše článku vám nabídneme pohled na nejznámější z nich a doporučíme vám ty nejlepší hry o psech, které jsou v současnosti k dostání.

The Sims 4 Psi a kočky

Jednoznačně nejpropracovanějším herním simulátorem, ve kterém se můžete starat o domácí mazlíčky (včetně psů) je The Sims 4 s rozšířením věnovaným domácím mazlíčkům. Pokud patříte mezi milovníky koček nebo psů, rozhodně by vám tento titul neměl ve vaší herní knihovně chybět. Sims je naprostá klasika a možnost starat se o domácí mazlíčky je zde jen třešničkou na dortu.

My Dog Coach

Velmi jednoduchá a starší, ale relativně povedená hra s psí tematikou. Díky své nenáročnosti se hodí i na starší počítače. V rámci příběhu se stanete psím trenérem a budete se snažit cvičit pejsky, které vám dovedou jejich zoufalí majitelé k poslušnosti. Toho dosáhnete pomocí různých zajímavých úkolů, které dokáží zabavit a připoutat k obrazovce.

Malá Zvěrolékařka

Opět další jednoduchá a nenáročná hra v rámci které se stanete zvěrolékařkou starající se o nemocná zvířata. Psi zde nejsou v hlavní roli, ale setkáte se s nimi samozřejmě také. Péče o ošetřování jsou zde zkrátka v hlavní roli a nabízí dlouhotrvající kvalitní zábavu pro méně vybíravé hráče.

Hry o psech na mobil

Kromě zmíněných her existuje také celá řádka variant dostupných pro mobilní telefony na Android. Namátkou můžeme zmínit například Dog Hotel, Dog Town nebo Pet World.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*