Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Pokud ano, pak máme pro vás dobrou zprávu. Nejlevnějšího prodejce zlata v České republice najdete na adrese zlatemince.cz. Tato společnost disponuje prodejnou v Praze, umístěnou v budově Obecního domu. Nicméně, pozor! Prodejna se nachází ve druhém patře, nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, využijte služební vchod hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvést výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Cena zlata láme rekordy.

Během posledních týdnů přinesla investorům velký výnos nečekaně rychle. Analytici očekávají další růst jeho ceny.

Tento trend není jenom regionální, ale globální. Napříč světem sledují investoři vzestup ceny zlata a věří, že tento trend ještě není na svém vrcholu.

Investice do zlata: Fyzické vs. Virtuální

Žádná česká mincovna zlato ve formě zlatých cihel nebo slitků nevyrábí. V Čechách se prodávají hlavně zlaté cihly švýcarských rafinérií. Různí prodejci ale nabízí stejné slitky za zcela různé ceny.

Zde je důležité rozlišit mezi fyzickým zlatem a jeho virtuálními alternativami. Konzervativní investicí do zlata je pouze jeho nákup v podobě fyzického zlata ve formě cihel nebo mincí.

Vyhněte se různým formám nákupu virtuálního zlata nebo dokonce spoření do zlata. Nekupujte ani akcie zlatých dolů, nevíte zda nejsou vytěžené. Za své peníze požadujte zlato do svého držení.

Důvěra v tradiční hodnoty

Tradiční prodejci zlata, jako je zmíněná společnost zlatemince.cz, nabízejí investoři jistotu a důvěru v to, že jejich investice jsou pevně založeny na fyzických hodnotách.

Nízké ceny a vysoké skladové zásoby jsou jenom jedním z mnoha faktorů, které přitahují zájemce o tento tradiční způsob investice. Dochovaná reputace a pozice na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů potvrzují důvěru investorů.

Pokud tedy hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata, není třeba hledat daleko. S nízkými cenami, širokým sortimentem a bezpečným prostředím pro vaše investice je společnost zlatemince.cz vaším ideálním partnerem.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*