Stolní hra Krokodýlí zuby

Společenská hra Krokodýlí zuby vás dokáže bezesporu skvěle pobavit. Rádi zkoušíte nové společenské hry, ale momentálně nemáte chuť na žádnou novou hru, u které byste několik desítek minut museli číst pravidla, abyste ji pochopili? Jinými slovy hledáte v tuto chvíli takovou společenskou hru, kterou dokážete pochopit za pár vteřin. Krokodýlí zuby jsou skvělou volbou, protože na hru se stačí podívat a ihned ji pochopíte. Navíc je určená už pro děti od 3 let.

Společenská hra Krokodýlí zuby

Nemáte nyní náladu na příliš náročné hry nebo chcete do hry zapojit i své malé děti? Doposud jste ale nemohli najít takovou společenskou hru, která by byla určená i pro děti ve věku 3 let? Hledat už nemusíte, protože my tuto hru našli za vás. Jde o postřehovou hru Krokodýlí zuby. Cílem hry je zatlačit na všechny krokodýlí zuby. To provádí s druhým hráčem na střídačku. Pochopitelně vás může hrát více, ale ve dvou si hru nejvíce užijete. Musíte si ovšem dávat pozor na kousnutí krokodýla. V ten moment totiž hráč prohrává.

Jakmile krokodýl svou tlamu zavře po zmáčknutí zubu, hráč prohrál. Hraje-li vás více, pak daný hráč vypadává a ostatní hráči pokračují ve hře. Nejčastější otázkou je ta, zda kousnutí neboli sevření tlamy bolí. Vzhledem k tomu, že hru mohou hrát i děti ve věku 3 let, odpověď je více než jasná. Kousnutí neucítíte a není nijak bolestivé. Díky dobrému navržení se tak nemusíte bát, že by dítě kousnutí krokodýlí tlamy nějak bolelo. Hra je maximálně bezpečná, a tak se rozhodně není čeho bát. Uvidíte, že si společenskou hru Krokodýlí zuby dokážete užít na maximum.

Vlastnosti hry Krokodýlí zuby

Jednoduchá postřehová hra určená pro děti ve věku od 3 let. Hru mohou hrát ovšem i starší věkové kategorie. Je totiž určená nejenom pro malé, ale také velké hráče. Úkolem je zatlačování krokodýlích zubů do tlamy. Hráči se po každém jednotlivém zubu střídají. V daný okamžik krokodýl jednoho z hráčů kousne. Ten vypadává. Hrají-li dvě osoby, pak kousnutá osoba prohrála. Hra je založená na náhodě a štěstí.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*