Stolní hra Bum Bum Burrito

Klasické EN deskové hry už znáte, jako své boty? Rádi byste se nyní zaměřily na originální deskové hry, které vás pobaví přinejmenším stejně dobře? Na scénu tedy přichází Bum Bum Burrito. Společenská karetní hra, jež vás dostane do kolen, protože kromě klasické karetní hry zde půjde také o vybíjenou. Nedokážete zapomenout na slovo vybíjená? Jak je to možné, že karetní hra nabízí i dávku vybíjené? To si povíme v následujících odstavcích. Uvidíte, že vás tato společenská hra bezesporu pobaví.

Bum Bum Burrito

Jak jsme již uvedli v předchozím odstavci, jde o originální společenskou hru s kartami. Karetní hry vám nic neříkají? Věřte nám, že tato vás pobaví a zároveň zabaví na celý den. Tato karetní hra se hodí zejména na párty, oslavy nebo večírky, a to pro lidi všech věkových kategorií. Je určená jak pro ty nejmenší děti, tak dospělé osoby. Kromě karetní částí je zde také trochu dávky vybíjené. Co je úkolem této hry? Nemusíte se ničeho obávat, pravidla jsou velice jednoduché, podobně, jako samotný cíl hry.

Ve hře Bum Bum Burrito budete hledat trojice karet. Pomocí těchto trojic následně sbíráte body a poté také házíte burrity po ostatních hráčích. Jde tak o skvělou a originální kombinaci karetní hry, a to společně s vybíjenou. Během házení s burrity zažijete mnoho zábavy, od které se neodtrhnete. Kromě toho vám bude dělat problém i proces házení, protože se nebudete moct odtrhnout od smíchu. Pro kolik hráčů je hra určená a od kolika let ji mohou děti hrát? Budete překvapení.

Informace o společenské hře v kostce

Hra je určená už pro děti od 7 let. I malé děti si tak budou moct dopřát dávku pořádné zábavy. Pravidla jsou natolik jednoduchá, že je pochopí i ti nejmenší. Hra je určená pro 2 až 6 hráčů. Je dobré, aby hru hrálo ideálně 5 až 6 hráčů z důvodu zábavy. Čím více hráčů, tím větší dávka zábavy. Hra Bum Bum Burrito obsahuje 2 pěnová burrita, 120 herních karet, 7 žetonů a pravidla hry.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*