GTA 6 Cena – kolik bude stát očekávaná novinka?

GTA VI je velmi očekávaným pokračováním slavné hry které budí již nyní velké emoce. Přestože zatím neznáme ani datum vydání, objevilo se v poslední době na internetu obrovské množství spekulací o možné pořizovací ceně. V následujícím článku si rozebereme doposud známé poznatky a zaměříme se na to kolik by mohlo GTA 6 stát při uvedení do projede.

Datum vydání

V první řade si musíme uvést na pravou míru, že hra a informace o ní jsou stále pouze předmětem teorií a spekulací. Téměř jistá by měla být informace, že se GTA 6 v budoucnu dočkáme. Některé zvěsti indikují i to, že by měla být aktuálně již ve vývoji. Spekuluje se v podstatě o dvou nejpravděpodobnějších termínech, kterými by měly být roky 2021 nebo 2023.

Půjde o hru z „nové generace“

Cenu nového GTA lze samozřejmě odhadovat jen velmi složitě na povrch však již nyní vyplouvají určité indicie.  Podle Express.co.uk (2020) například zmiňuje, že budoucí novinky na herním trhu, mezi které spadá i GTA VI pravděpodobně budou přicházet s vyšší cenou. Poukazuje tak na trend her „nové generace“ mezi které řadí například i již vyšlou hru NBA 2K21.

GTA 6 cena na českém trhu

Rozdíl v ceně by se pak měl projevit zvýšením zhruba 10 až 20 dolarů. V přepočtu by tedy teoreticky mělo jít o cca 220 až 500 Kč. V zásadě tak lze očekávat, že by se hra měla na českém trhu objevit s finální cenou pohybující se někde okolo 1700 Kč. Je však nutné brát v potaz také to, že se bude lišit pro jednotlivé herní konzole.

Zdroj: express.co.uk

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*