Florbal jako hra na PC? Zahrajte si oblíbenou hru s děravým míčkem

Patříte mezi vášnivé sportovce a zároveň s oblibou hrajete počítačové hry? Možná jste mezi počítačovými hrami už někdy hledali také florbal. Protože se na naši redakci v poslední době množí dotazy, zda existuje počítačový florbal simulátor, rozhodli jsme se o tomto tématu sepsat samostatný článek.

Florbalová hra na PC existuje

Nebudeme chodit okolo horké kaše a hned na začátek si potvrdíme, že florbalová hra na PC existuje. Nese název Floorball League a přestože se nemůže rovnat svým podstatně pokročilejším sportovním konkurentům z jiných odvětví (FIFA či NHL) sportovních PC her, může nabídnout zajímavou alternativu.

Stojí florbal hra na PC za to?

Floorball League je hrou z roku 2010. To již na první pohled indikuje, že její úroveň není v porovnání se současnými herními tituly nejlepší. Pochází navíc z díly malého herního studia Prodigium Game Studios, jehož finanční rozpočet je samozřejmě značně omezený.

Na druhou stranu, pokud jste ochotní dělat kompromisy a vystačíte si i s málem v podobě nepříliš oslňující grafiky či nedokonalou umělou inteligencí hráčů může vás hra jistě na nějakou dobu slušně zabavit.

Její hlavní výhodou je přítomnost několika herních módů. Hra se pyšní oficiální licencí od mezinárodní florbalové federace, takže můžete pohodlně hrát za jednotlivá národní mužstva. Kromě toho je přítomna také nejvyšší finská florbalová soutěž a třešničkou na dortu je možnost multiplayeru, který je pravděpodobně tím nejzábavnějším, co Floorball League nabízí.

Naše hodnocení hry Floorball League

Klady

– Přítomnost národních týmu s oficiální licencí

– Ojedinělost florbalového prostředí

– Multiplayer

Zápory

– Grafika

– Špatná umělá inteligence

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*