Fifa 21 cena – kolik zaplatíte za novou verzi oblíbené hry?

Je konec všem spekulacím. Nový ročník oblíbené hry FIFA je v na trhu již v prodeji a v několika variantách pro různé konzole si to tak můžete rovnou pořídit. Naše redakce se zaměřila na přehled cenových relací, ve kterých se FIFA 21 bezprostředně po jejím uvedení na trh prodává.

Krabicová verze za 1500 Kč

Nejběžnější a nejvíce prodávanou variantou je tradičně klasická krabicová verze hry. Cena FIFA 21 v běžném balení se u většiny velkých internetových prodejců pohybuje okolo 1500 Kč. Pod touto hranicí seženete hru jen velmi těžko. Naopak poměrně často se můžete setkat s cenami které dosahují například až 1800 Kč, takže pečlivě vybírejte správný obchod.

Cena FIFA 21 online verze

Pokud si vystačíte s nákupem online verze, pak se můžete už tradičně těšit z nižší ceny. Hodnota hry se pohybuje u online varianty většinou někde okolo 1300 Kč. Cenové rozptyly u jednotlivých prodejců jsou však opět poměrně významné.

Bazarové řešení

Vzhledem k poměrně vysokým cenám mnozí hráči již tradičně vyhlížejí také možnost nákupu hry z druhé ruky v bazarech a různých inzertních portálech. Vzhledem k tomu, že hra je zatím na trhu čerstvou novinkou, pravděpodobně bude její nákup touto cestou zatím velmi obtížný.

Potrpíte si na nadstandard? Budete si muset připlatit

Pokud naopak patříte mezi nejvěrnější fanoušky virtuálního fotbalu, pak je vám k dispozici kromě běžných variant také speciální edice Champions edition. Její cena je o něco vyšší než v případě běžných verzích a přesahuje již hranici 2000 Kč. Na druhou stranu, pokud po této variantě šáhnete, dostanete různé výhody, které uplatníte především v FUT.

Dostupné platformy

Hra vychází kromě tradiční PC platformy samozřejmě také pro PS4, PS5 i Xbox Series X, XONE a Nintendo Swicth. Ceny se logicky mírně liší i v těchto verzích pro různé herní zařízení. Je tak nutné brát v potaz i to, jakými konzolemi jste vybaveni a případný nákup chytře zvážit.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*