Využij povánoční herní výprodej a naděl si nové hry v akci

pexels

Ježíšek ti nenadělil hry na pc nebo ti dal obálku, ať si dárek vybereš sám? V tom případě si udělej radost a vyber si podle svého vkusu. Povánoční výprodeje jsou tu a ty si můžeš dopřát oblíbené hry ve slevě. Užij si sváteční volno třeba hraním My Hero Ones Justice nebo Marvel’s Guardians of the Galaxy.  

Od 26. prosince do 2. ledna si můžeš výhodně koupit: 

My Hero Ones Justice 

V této populární manga a anime sérii bojuješ v 3D aréně. Můžeš si zvolit z plejády oblíbených postav, využít jejich „quirky“ a získat nadpřirozené schopnosti. Pomocí různých doplňků upravuješ vzhled svých postav, a navíc si můžeš zvolit, jestli budeš hrdina nebo padouch. Pokud máš rád akční hry ve stylu street fight a anime, je to jasná volba.  

justice

Marvel’s Guardians of the Galaxy 

Pokud jsi fanda Marvelu, budeš zbožňovat i tyto Strážce Galaxie. Děj hry začíná po děsuplné mezihvězdné válce, která zuřila napříč vesmírem. Tým, který jakožto Star-Lord vedeš, nechtěně spustí sled nešťastných událostí a křehký vesmírný mír je opět ohrožen. Ty teď musíš přijmout odpovědnost za své činy a vše dát zase do pořádku. 

marvel

Football Manager Touch 2018 

Sedíš někdy u fotbalového zápasu a celou dobu nadáváš na neschopnost hráčů, trenérů i manažerů? A co si to vyzkoušet na vlastní kůži? Staň se nejlepším fotbalovým manažerem a doveď svůj tým až k vítězství ligy. Ve hře se ujímáš vedení fotbalového týmu, nabíráš nové hráče, spravuješ klubové finance a snažíš se vymyslet taktiku, která tým dovede k vítěznému zápasu.  

Flåklypa Grand Prix 

Velká cena, které se jede v malé horské vesničce Flåklypa, je výzvou pro všechny hráče závodních her. Hra ale obsahuje mnohem víc, kromě závodění jsou v ní i animované příběhové scény a 9 miniher. Na první pohled zaujme svou unikátní grafikou a řadí se mezi hry, u kterých se pobaví klidně celá rodina. 

faklypa

Armored Core VI Fires of Rubicon  

Tahle pecka sice teprve vyjde, ale v předprodeji ji seženeš za výhodnou cenu už teď. A máš se na co těšit. Na vzdálené planetě byla objevená nová záhadná látka Rubicon 3. Očekávalo se, že tato látka jako zdroj energie dramaticky posune technologické a komunikační schopnosti lidstva. Místo toho ale způsobila katastrofu. Vesmírné korporace teď bojují o kontrolu nad touto substancí a ty jsi žoldák, který je do tohoto boje zapojený. 

armored

TEKKEN 8   

Mezi hry, které seženeš v předobjednávce, patří i dlouho očekávaný TEKKEN 8. Hra přináší i nový herní mechanismus nazvaný „Heat System“, který hráčům dává možnost využít agresivitu jako taktiku a začlenit do svého herního stylu i nové obranné chvaty. Také je poprvé po 25 letech Jun Kazama hratelnou postavou. Když si TEKKEN 8 koupíš teď, máš zaručené, že ji budeš hrát mezi prvními. 

tekken

Tak na co čekáš? Nakup nové pc hry, ať můžeš pařit, než tě zase dožene škola nebo práce.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*