Jak vyměnit starý iPhone za nový

iphone

Máte starší verzi mobilního telefonu iPhone a přemýšlíte o koupi nového zařízení? Pokud jste ještě neslyšeli o možnosti vykoupit starší zařízení za slevu na nový mobilní telefon, tak dnes vám představíme právě tuto možnost.

Výměna starého iPhone za nový

Určitě to znáte. Každý rok vyjde vždy nová verze iPhone a ten váš už je nějaký ten rok starý. Držet krok s dobou a užívat si všechny vychytávky novinek je nákladné a leze vám do peněženky. My ale víme způsob, jak mít každý rok nový iPhone a vyhnout se prodeji od spekulantů na různých bazarech apod.

Možnost výkupu iPhone není žádnou extra novinkou. Výkup použitého zařízení je jednoduchý způsob jak vlastnit nové zařízení výměnou za použitý iPhone s dodatečným doplatkem. Jeden z takových portálů je Jabkolevne.cz.

Jaké nabízí výhody?

  • Nabízí ty nejvyšší možné výkupní ceny
  • Hodnotu výkupu vyplatí na účet, v hotovosti nebo odečtou z nákupu
  • Celý proces zabere maximálně 15 minut
  • Nevyžadují doklad o koupi, stačí vám občanský průkaz

Online výkup

Výkup můžete zařídit i z pohodlí vašeho domova. Vyplníte jednoduchý formulář a zařízení poté zašlete na adresu provozovny. Následně je zařízení naceněno a je zaslán cenový návrh. Poté je již jen na vás, jestli se rozhodnete zařízení prodat nebo jej budete chtít zaslat zpět. Pokud se rozhodnete pro výkup, je zaslána kupní smlouva pro potvrzení a vy zvolíte možnost uplatnění ceny za výkup. Je to opravdu jednoduché a rychlé.

Pro představu taková cena iPhone 11 Pro 64 GB se pohybuje v rozmezí od 7 tis. Kč do 11 tis. Kč. Pokud jste tedy k Vánocům nedostali nový iPhone, je nejvyšší čas si nového mazlíčka pořídit.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*