Stolní hra Tipni si!

Tipni si! Co je víc? je další společenskou hrou, která vás dokáže pobavit, a to jak při rodinné večeři, tak na oslavách. Jedná se totiž o párty hru, jež je vhodná pro největší možný počet hráčů. Jedině tak se totiž dokážete pobavit na maximum. Dokážete si tipnout, jaké jsou pravidla hry a co je vlastně cílem? Vaše odpověď je ne? Zároveň vás ale láká samotný název této společenské hry? Určitě stojí za vyzkoušení. Musíte ovšem počítat s vyšší pořizovací cenou. Na druhou stranu, pravidla hry za to stojí.

Tipni si! Co je víc?

Společenská hra Tipni si! Co je víc? je určená pro děti od 12 let. Během této hry porovnáváte neporovnatelné statistiky. To je také cíl společenské hry. Mezi tyto neporovnatelné statistiky patří například vzdálenost v kilometrech, hmotnost v kilogramech nebo délka trvání v letech. Hráče je potřeba jako první rozdělit na dva týmy. Týmy se následně budou střídat, a to v jednotlivých kolech. V těch budou seřazovat karty s údaji. Tým, jež je v danou chvíli na tahu seřazuje karty tak, aby je poskládat od nejmenší po nejvyšší hodnotu.

V momentě, kdy druhý tým jejich seřazování rozporuje, hra je ukončena. Karty se poté otočí a během krátké chvíle se tak prokáže, jaký z týmu měl pravdu. Tato hra nabízí pro týmy celkem 8 kol. Celková doba hry trvá minimálně 30 minut. Jste připravení na dlouhou hru plnou skvělých zážitků? Pokud ano, můžete se do tohoto procesu pustit. Jak jsme již uvedli, rozdělte se na dva týmy a následně dokažte druhému týmu, že vy jste výherci. Pojďme se podívat na krátké vlastnosti hry a obsah balení.

Vlastnosti a obsah balení této společenské hry

Společenská hra je vhodná pro děti starší 12 let. Cílem je porovnávat neporovnatelné statistiky. Proti sobě se utkají vždy dva týmy. Pochopitelně vyhrává ten tým, který nasbíral více bodů. Společenská hra nabídne celkem 8 kol. Určená je tak pro minimálně 2 hráče. Obsah balení této společenské hry je 1x žeton kol, 2x žetony námitky, 80x plastovou minci, 1x 2dílnou seřazovací desku a 420x karet s údaji.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*