Stolní hra Ryby

game

Společenská hra Ryby vás zavede do hloubky moří, oceánů a jezer, ve kterých se vyskytují ryby, které je potřeba pochytat. Je vaše dítě milovníkem moří a oceánů? Zároveň miluje ryby a neustále o nich mluví? Pak se mu tato společenská hra bude bezesporu líbit, a to i díky faktu, že je určená už pro děti od věku 3 let. O co v této hře jde a jaký je cíl hry? Nemusíte se ničeho obávat. Jedná se o hru, u které pochopíte pravidla hry už při samotném podívání na krabici. Hra je totiž navíc zařazená do kategorie lehkých společenských her.

Společenská hra Ryby

Hra bude bavit zejména ty hráče, kteří milují moře a oceány. Pochopitelně mají i kladný vztah k rybám, protože právě ryby jsou zde hlavními hrdiny, by se dalo říct. U této hry vyrazíte za dobrodružstvím plné rybolovu. Ano, čtete správně, rybičky je potřeba z moře a oceánu pochytat. Ponořte se do hry tak, jako byste se chtěli ponořit do hlubokých moří a oceánů a během krátké chvíle vytáhněte co největší počet ryb. Hráč s nejvyšším skórem totiž vyhrává. Pochytat rybičky ale nebude vůbec jednoduché. Za cestě získat body stojí jedno obrovské ale!

Hrací plochu s rybami bude potřeba nejprve roztočit a teprve poté začít chytat. Dalším problémem je ale fakt, že rybky otevírají a zavírají svá ústa. Musíte tedy jako správný rybář najít vhodný okamžik a pomocí háčku je pochytat. Vyčkejte si na chvíli, kdy má rybička otevřená ústa a pusťte háček směrem k ní. Poté ji už zbývá jen vylovit. Ačkoliv se to může zdát jednoduché, věřte nám, že nervy vám potečou prakticky všude. Hra je ovšem převážně o trpělivosti, takže neztrácejte své pevné nervy.

Vlastnosti hry Ryby

Jak jsme již psali v předchozím odstavci, hru vám bude stěžovat roztočení hrací plochy a neustále otevírání a zavírání jejich úst. Vyhrává pochopitelně ten hráč, který dokáže nachytat největší počet ryb. Společenská hra Ryby je určená pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*