Sportovní společenská hra 5v1

game

Máte rádi sport, ale ne vždy je venku příznivé počasí? Pokud venku prší a počasí neumožňuje si jít zasportovat ven, pak pro vás máme řešení v podobě setu 5v1. Jedná se o sportovní společenský set, který obsahuje 5 sportovišť neboli herních pláten, které můžete kdykoliv měnit. Stačí plátno umístěno na nožičkách vyjmout a následně nasadit to, jež chcete v danou chvíli hrát. Jaké sporty tento sportovní společenský set 5v1 obsahuje? Právě na to se společně podíváme.

Sportovní společenský set 5v1

Určitě znáte společenské hry se zaměřením na hokej nebo fotbal. Většina těchto her je vyrobena tak, že musíte sedět u stolu nebo se posadit na zem. Tento sportovní společenský set 5v1 je na nožičkách. Nemusíte tak u hry sedět. Kromě toho je další obrovskou výhodou fakt, že společenský set obsahuje 5 herních pláten. Každé herní plátno se zaměřuje na jinou sportovní hru. Se svými přáteli si tak budete moct zahrát buď to stolní tenis, bowling, vzdušný hokej, fotbal nebo basketball. Záležet bude na vás, na jaký sport máte se svými přáteli chuť.

Hra je určená pro dva a více hráčů. Odvíjet se to bude od výběru hry. Skórovací zařízení se vám postará o to, abyste vy ani váš protihráč nepodváděli. Fotbal navíc obsahuje neklouzavé rukojetí. Tyto rukojetí se vám tedy budou skvěle držet, a to i ve chvíli, kdy se začnete potit nervozitou a stresem z výhry. Míček, koule nebo puk při gólu zapadnou do jednoduché zachytávací nádoby, z které půjdou výše uvedené předměty snadno vyjmout. Nemusíte se tak bát toho, že vás vyjmutí bude stát několik desítek vteřin vašeho času. Co obsahuje balení této společenské sportovní hry?

Co obsahuje balení sportovní sady 5v1?

Sada obsahuje možnost vyměnit až 5 sportovišť. Dále v ní naleznete herní plochy, míče, puky i koule. Nezapomínejte na figurky, které jsou rovněž součástí balení. Výrobce nezapomenul ani na skórovací zařízení. Hra obsahuje neklouzavé rukojetí, jež jsou navíc vyrobeny z kvalitního materiálu. Herní deska je umístěna na kovových nožkách.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*