Stolní hra Dobyvatel

Stolní hry se opět mohou radovat z obrovské popularity. Výrobci se snaží klasické počítačové nebo webové hry, které se hrají v prohlížeči přemístit do deskové hry, jež bude bavit celé rodiny u stolu. Je potřeba se zaměřit na to, že někteří lidé střední až starší generace neumí počítač ovládat, a tak jsou zvyklí na klasické deskové hry. Výrobci o tom vědí, což je důvod toho, proč se snaží oblíbené hry dostat na plátno. To se následně může objevit i na vašem stole.

Seznamte se s Dobyvatelem

Dobyvatel je webová hra, která se hraje v internetovém prohlížeči prostřednictvím internetu. Během této hry na vás čekají vědomostní otázky, na které budete muset odpovídat. Za každou správnou odpověď před svými soupeři získáváte výhodu a dobýváte část České republiky. Vyhrává ten, kdo buď to dobije celou Českou republiku nebo v rámci určitého počtu kol bude mít nejvíce herních bodů. Tyto herní body získává na základě dobývání České republiky. Nyní se Dobyvatel dostat i na papírové plátno v podobě stolní hry.

Stolní hra Dobyvatele funguje podobně. Čekají na vás vědomostní otázky, které nevydrží příliš dlouhou dobu bez odpovědi. Díky otázkám a dobře zvolené strategii dobýváte různá území České republiky. Balení totiž obsahuje mapu. Desková hra ale nabrala nové obrátky, a tak si budete moct zahrát dvě varianty. Tou první je bleskový útok. Druhou variantou této skvělé stolní hry je válečné tažení. Hra je vhodná pro děti od 12 let, vzhledem k tomu, že jsou tam i některé složitější otázky. Jestliže tedy máte v rodině starší děti, můžete strávit poklidný večer u deskové hry s názvem Dobyvatel.

Balení obsahuje mapu a další potřebné věci

Balení obsahuje mapu, žetony na označení vlastního území, návod ke hrání a kartičky s otázkami. Nyní vám už nezbývá nic jiného než popadnout první otázku a vydat se směrem dopředu. Dokážete porazit svou rodinu a dobít území České republiky? Jestliže si troufáte, máte jedinečnou možnost to dokázat.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*