Stolní hra Bulánci – speciální jednotky

deskgame

Kdo by si nepamatoval Bulánky. Počítačovou hru vytvořenou v roce 2001, která si získala obdiv mnoha hráčů, a to jak v domácím, tak ve školním prostředí. Pokud i vy jste vášnivým hráčem této skvělé hry, pak pro vás máme dobré zprávy. Hra Bulánci se vrátí jako karetní hra, kterou si budete moct zahrát se svými přáteli, a to nejenom doma, ale i na výletě nebo ve škole. Hra byla inspirována hrou, a tak alespoň zavzpomínáte na staré dobré časy.

Bulánci – speciální jednotky

Hra Bulánci je určená pro 2 až 5 hráčů. Podobně, jako na počítači i tady platí, že je dobré, aby si hru zahrálo co nejvíce hráčů. Zvýšíte tím celkovou zábavu a nostalgii ze hry. Hra je vyrobená v českém jazyce a je vhodná pro děti od 7 let. Obtížnost hry je velice snadná. Dokážou ji pochopit i nejmenší hráči. V karetní hře na vás čeká polštářová válka, jež v konečném důsledku prozradí, jaký polštářek je tím nejodolnějším ze všech. Hra vás postaví do role důstojníka. Jako důstojník budete mít za úkol postavit vlastní čtyřčlenný speciální tým vojáků.

Nejsilnější tým vyhrává bitvu. Rozhodně si ale nemyslete, že tím hra končí. Budete muset sestavit další jednotky a nasbírat celkem 5 knoflíků a hodnost generála, která je považována za tu nejlepší ve hře. Nyní máte možnost užít si nostalgickou hru Bulánci v podobě karetní hry. Nad čím stále přemýšlíte? Pokud nad tím, kde tuto skvělou hru pořídit, máme pro vás řešení v podobě internetu. Pomocí internetu jistě naleznete karetní hru Bulánci s nízkou cenou a snadnou dostupností. Už během pár desítek hodin si ji následně budete moct zahrát. Co vám ještě brání? Já si myslím, že nic!

Vlastnosti karetní hry Bulánci

Hra je inspirována počítačovou hrou. V karetní hře se ponoříte do polštářové bitvy, a to pomocí svého týmu, který budete muset poskládat. Karetní hra Bulánci je vhodná pro děti od 7 let. Obsahuje 44 karet, 20 žetonů a návod ke hře.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*