Playstation židle – jak vybrat nejlepší

S rozvojem herního průmyslu přirozeně roste i zájem o nejrůznější komponenty a doplňkové vybavení. Základem by pro každého hráče měla být kvalitní židle, která umožňuje zdravé a zároveň maximálně pohodlné sezení. Zatímco pro počítačové hráče jsou již sofistikovaná křesla standardem u herních konzolí je situace trochu rozdílná. V následujícím článku se podíváme na nejlepší Playstation židle a přineseme vám několik tipů, podle čeho je vybírat.

Houpací mechanismus

Na první pohled se může zdát, že houpací mechanismus je zanedbatelným parametrem na který není nutné brát příliš zřetel. Pravdou je však přesný opak. Jde o pravděpodobně nejdůležitější ze všech specifikací, kterou byste měli rozhodně zohlednit. Na výběr máte ze synchronních, asynchronních a dynamických křesel, přičemž každý z těchto druhů nabízí poměrně významné odlišnosti. Doporučujeme proto vždy konkrétní druh ozkoušet a vytvořit si dobrou představu.

Područky

Područky umožňují pohodlné odložení vašich rukou. Kromě jejich materiálu, který by měl být samozřejmě příjemný na dotek se zaměřte také na možnost jejich polohovatelnosti, která by pro vás měla být rozhodně základem,

Potah

Nejrozšířenější jsou různé imitace kůže. Které nabízí dobrý poměr ceny ku výkonu. Pokud nemáte z jakéhokoliv důvodu specifické požadavky, doporučujeme vám volit právě tento materiál.

Nosnost

Vybírejte křeslo, které odpovídá vaší tělesné hmotnosti. Pokud byste nezvolili dostatečně vysokou nostnost, výrazně by se zkracovala jeho životnost nebo byste dokonce mohli riskovat jeho instantní poškození. Počítejte vždy také s určitou nezbytnou váhovou rezervou.

Kolečka

Určují možnosti manipulace a pohyblivosti židle. Pro parkety nebo dřevěné podlahy je lepší volit měkká kolečka s pogumováním. Na koberce můžete využít i tvrdší plastová.

Nejlepší Playstation židle

Konkrétních modelů máte na výběr celou řadu. Podle uživatelských hodnocení nebo osobních zkušeností naší redakce vám doporučujeme například tyto modely:

DXRacer OH/FD01/NR

CZC Bastion GX600

Genesis Nitro 330

DXRACER Formula OH/FD01/NR

CONNECT IT LeMans Pro CGC-0700-BK

Zdroj: foter.com

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*