Nejlepší strategie na mobil

Herní žánr strategií je bezesporu jedním z nejoblíbenějších vůbec. S jeho popularitou logicky roste i poptávka po hraní na různých alternativních platformách. Ačkoliv při hraní na mobilu musíte samozřejmě počítat s nutnými kompromisy v mnoha ohledech, jistě pro vás tato možnost může být zajímavou volbou. V následujícím článku si vybereme ty nejlepší strategie na mobil v roce 2020 a popíšeme si jejich základní specifikace.

ROME: Total War

Velmi propracovaná hra z období starověkého Říma. Pokud patříte mezi příznivce velkolepých bitev s historických nádechem, určitě si u ROME: Total War přijdete na své. Velmi zajímavé jsou také různé doplňující možnosti, které jsou ve hře dostupné. Hlavním účelem je sice samozřejmě porážení bojovníků, ale užijete si například i šíření náboženství nebo řešení politických a ekonomických záležitostí. Přestože je tedy hratelnost omezena mobilním rozsahem, rozhodně si můžete užít spoustu zábavy.

Hearthstone

Hearthstone je klasická karetní strategická hra. Pokud jste si oblíbili počítačovou verzi, neměla by chybět ani na vašem Androidu. Díky volbě hrdinů a využívání jejich specifických dovedností je Hearthstone i přes svoji zdánlivou jednoduchost moc pěkně propracovaná hra a rozhodně byste jí měli dat šanci.

Civilization Revolution 2

Velmi rozsáhlý herní svět, možnost hraní za reálné světové vůdce a hodiny nekončící zábavy. To jsou jen některé charakteristiky hry Civilization Revolution 2, která je v roce 2020 mnohými označována jako vůbec nejlepší strategie na mobil, která je na trhu k dostání. Je jen na vás, jestli budete svoji civilizaci budovat jako Napoleon, Abraham Lincoln nebo třeba Winston Churchill. Možností máte spoustu a budování vaší říše je skutečně velmi interaktivní záležitostí.

Zdroj: sportskeeda.com

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*