Jak změnit jméno ve Fortnite? Kompletní návod

fortnite

Protože se na naší redakci opakují dotazy týkající se změny jména ve hře Fortnite, rozhodli jsme se pro vás připravit krátký návod, který vám s tímto procesem pomůže. Následující článek proto detailně a přesně ilustruje, jak změnu herního jména provést bez jakýchkoliv problémů.

1. Navštivte stránku epicgames.com a přihlaste se

Do adresního řádku vašeho prohlížeče jednoduše zadejte správnou adresu a přihlaste se do svého herního účtu.

2. Zvolte nabídku Account

Vyberte po přihlášení v pravém horním rohu svůj profil a klikněte na nabídku Account.

3. Úprava jména

Nyní se už nacházíme v menu, kde je možné konkrétně změnit herní jméno. V Account info stačí jednoduše kliknout na modrou ikonu tužky a vyplnit nové jméno. Poté musíte zadání ještě jednou zopakovat pro potvrzení správnosti a zaškrtnout pole, které vás upozorňuje, že jméno nebudete moc po určitou dobu po změně znovu měnit. Po kliknutí na tlačítko „Confirm“ se změna jména okamžitě realizuje a zobrazí se hláška o úspěšném provedení operace. Nové jméno pak samozřejmě uvidíte i v samotné hře.

4. Opětovné změny

Jak už bylo uvedeno výše, jméno není možné ve hře neustále měnit. Po přejmenování tak musíte počkat minimálně 14 dní, než vám bude další změna umožněna. Dobře se proto rozmyslete a pořádně zkontrolujte, zda nově zadané jméno skutečně odpovídá vašim představám, abyste nemuseli zbytečně čekat než uplyne stanovená doba.

1 komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*