Jak hrát PUBG mobile na PC – možnosti a návod

Hry na mobilní telefony zaznamenávají s rozmachem technologií významný růst kvality, se kterou přirozeně stoupá i popularita. Protože jejich dnešní grafická úroveň je již velmi pokročilá, můžete při využití vhodných nástrojů a aplikací relativně snadno přenést jejich hraní i na počítače. Mezi hry, u kterých je tato možnost nejžádanější patří bezesporu například PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG). V následujícím článku vám nabízíme stručný a jednoduchý návod jak hrát PUBG mobile na PC a rozšířit tak svůj herní zážitek.

Oficiální PUBG emulátor

Nejednodušším způsobem, jak si zahrát PUBG na počítači zahrát je použít oficiální herní emulátor od vývojářů hry. Jedná se o spolehlivou a hlavně jednoduchou cestu, která vám umožní téměř okamžité hraní. Vše co musíte udělat, je navštívit oficiální stránky, stáhnout si aplikaci a pustit se do hraní. Velkou výhodou emulátoru oproti variantě se sdílenou obrazovkou je to, že v počítačové verzi hrajete pouze proti hráčům, kteří využívají tak počítač a souboje jsou tak mnohem férovější.

Cestou je také sdílení obrazovky

Mobilní hru si můžete na svém počítači zahrát s využitím sdílení obrazovky na váš monitor. Díky tomu vám bude umožněno užít si PUBG v lepších rozměrech bez omezení na titěrných telefonech. Přestože celý proces vyžaduje několik kroků, jejich realizace je snadná a jistě s ní nebudete mít problém.
Pokud se rozhodnete pro variantu sdílené obrazovky, budete potřebovat využít software, který ji umožňuje. Pravděpodobně nejoblíbenější z nich je v současnosti Nox App Player.
Pro její zprovoznění postupujte následovně:
  1. Stáhněte si Nox App Player na váš PC
  2. Nainstalujte a přihlaste se k účtu od Gmailu
  3. Přejděte do Google Obchodu, vyhledejte hru a proveďte její instalaci
  4. Ve hře si vyberte klávesy, kterými budete hru ovládat

Zdroj: gadgetsnow.com

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*